Trombitaszó, dobpergés kedves hallgatók, szuper szakkönyvek a Könyvtárban a korai fejlesztés témakörében.

Ugyan nem mindenki számára újdonság, de úgy gondoltuk egy kis frissítés sosem árt, hiszen hiánypótlóak a kiadványok, amik a Családbarát Magyarország Központ Gyermekút projektje keretén belül íródtak, s amelyekből könyvtárunkban már több példány is elérhető. S hogy miért is volt olyan fantasztikus ez a projekt? Mert azon túl, hogy a célja az iskoláskor előtti eltérő, megkésett fejlődésű gyermekek és családjaik hatékonyabb ellátása volt, megvalósította az ellátásban szerepet vállaló különböző ágazatok együttműködését is. A csomag tartalmaz egy gyermekfejlődési kérdőívet is kisgyereknevelők, óvodapedagógusok részére, ami a gyermekek fejlődésének a nyomon követését segíti. Ez egy validált kérdőív, online felülettel, ahová a szakemberek fel tudják vinni a gyermekek fejlődésére vonatkozó adatokat, segítve ezzel a nyomon követésüket.

Mi pedig kedves hallgatók, az Önök munkáját szeretnénk megkönnyíteni, segíteni azzal, hogy elérhetővé tettük ezeket a kiadványokat. Jöjjenek bátran!