A CEEPUS közép-európai cserediák program keretében 2023. május 31. és június 21. között vett részt Budavári Bálint PhD hallgató a Varsói Egyetem Kémia Kar Szervetlen és Analitikai Kémia Intézet kutatómunkájában, ahol számos érdekes és hasznos új metodikai módszert ismert meg. Juhász Ákos pedig egy hetet töltött Észak Macedóniában ahol a Goce Delchev Egyetem vendégeként Shtipben illetve Szokpjéban tett látogatást.  Egyúttal lehetőség nyílt újabb szakmai kapcsolatok kiépítésére a Semmelweis Egyetem és a Varsói Egyetem között, amely további perspektivikus együttműködést tesz lehetővé a Biofizika Intézet és a fogadó intézet kutatócsoportjai között.

Bálint Budavári participated in the CEEPUS Central European Student Exchange Program between 31st of May and 21st of June 2023 at the University of Warsaw, Faculty of Chemistry, Research Laboratory of Inorganic and Analitical Chemistry. Ákos György Juhász spent a week in North Macedonia, where he visited Shtip and Skopje as a guest of Goce Delchev University. It was a great opportunity for learning some new interesting and useful methods along with establishing new connections between the host and guest research groups for future scientific cooperation.