SAJTÓMEGHÍVÓ

Tisztelt Szerkesztőség!

A Semmelweis Egyetem tisztelettel meghívja

az International Conference on Advances in Pharmaceutical Drug Development, Quality Control and Regulatory Sciences (DDRS 2021) konferencia megnyitójára.

Időpont: 2021. november 15. 9.00

Helyszín: Budapest, Margitsziget Ensana Termál Hotel

Beszédet mond:

Áder János, köztársasági elnök, a konferencia fővédnöke,

Dr. Merkely Béla, a Semmelweis Egyetem rektora

Dr. Klebovich Imre, a DDRS 2021 Konferencia elnöke

Dr. Vinod P. Shah, a DDRS 2021 Konferencia társelnöke

Dr. Stefan Mühlebach, a DDRS 2021 Konferencia társelnöke

Dr. Zsuzsanna Jakab, az Egészségügyi Világszervezet (WHO) főigazgató-helyettese

Dr. Dominique Jordan, a Nemzetközi Gyógyszerszövetség elnöke

Prof. Dr. Joseph W. Polli, az American Association of Pharmaceutical korábbi elnöke,

Dr. Dieter Steinhilber, az Európai Gyógyszertudományi Szövetség elnöke.

A köszöntők és nyitóelőadások után Áder János, dr. Merkely Béla, Schamschula György a Magyar Posta vezérigazgatója és dr. Klebovich Imre aláírják és lebélyegezik a Semmelweis Egyetem 250 éves jubileumára készült angol/magyar nyelvű folderben található számozott emlékív bélyeget.

A konferencia megnyitója sajtónyilvános, de a részvétel előzetes regisztrációhoz kötött. Kérjük, hogy részvételi szándékát 2021. 11. 12. 10 óráig a hirek@semmelweis-univ.hu címen jelezze a következő adatok elküldésével: név, mobilszám, e-mail cím, szerkesztőség, születési dátum és hely. Belépés csak védettségi igazolvány felmutatásával lehetséges, kérjük, a személyigazolvány mellett ezt is hozzák magukkal! A rendezvényen kötelező a szájat és az orrot is takaró maszk használata.