A magas szintű kutatásfejlesztési, innovációs és képzési együttműködés biztosítása érdekében stratégiai együttműködési megállapodást ír alá a Richter Gedeon Nyrt. és a fennállásának 250 éves jubileumát ünneplő Semmelweis Egyetem. A megállapodás keretében a gyógyszeripari vállalat kutatás-fejlesztési támogatást, PhD-hallgatóknak szóló ösztöndíjprogramot, valamint tehetséggondozó pályázatot indít szeptembertől az egyetemen. A vállalat emellett a gyógyszerészképzés megújításában és az egyetemen megvalósuló kutatás-fejlesztési tevékenységben is szerepet vállal.

Helyszín: Semmelweis Egyetem, Szalon (1085 Budapest, Üllői út 26., 1. emelet)
Időpont: 2019. június 6. csütörtök 11:30
Az eseményen beszédet mond:
Dr. Merkely Béla, a Semmelweis Egyetem rektora és
Bogsch Erik, a Richter Gedeon Nyrt. elnöke

Kérjük, részvételi szándékukat június 5-én 12 óráig a hirek@semmelweis-univ.hu címen jelezzék. További információt ugyanezen a címen kérhetnek.