Tisztelt Semmelweis Polgár!

A Választási Bizottság nevében örömmel értesítjük Önöket, hogy a 2021. november 29-én indult első Alkalmazotti Tanács és Munkavédelmi Képviselő választás érvényesen és eredményesen lezárult.

Az Alkalmazotti Tanács választáson a munkavállalók 52,79 százaléka vett részt, a húsz jelölt közül mindenki elérte a tagsághoz vagy póttagsághoz szükséges harminc-, illetve húsz százaléknyi szavazatot. A munkavédelmi képviselő választás is eredményesen zárult, egyetemünkön 15 fő munkavédelmi képviselő fog dolgozni.

A Választási Bizottság köszönetet mond mindazon munkatársaknak, akik napi feladataik ellátása mellett aktívan segítették a választások sikeres lebonyolítását!

Az Alkalmazotti Tanács tagok és munkavédelmi képviselők az egyetem minden munkavállalóját képviselik az egyetemi fórumokon, munkájukhoz a Választási Bizottság sok sikert kíván!

A választások részletes eredményét a https://semmelweis.hu/alkalmazottitanacs/ oldalon találja.

A Választási Bizottság nevében köszönettel:

Feketéné dr. Szabó Éva
Stratégiai és Fejlesztési Rektorhelyettes