A Semmelweis Egyetem Cheerleader csapata aranyérmet szerzett Show Cheer Team kategóriában a Magyar Egyetemi-Főiskolai Országos Cheerleading és Cheer Dance Bajnokságon, ahol öt kategóriában vetélkedtek egymással a magyar egyetemi csapatok.

A Budapesti Egyetemi Atlétikai Club ( BEAC) szervezésében rendezték meg a VII. Cheer MEFOB-ot, melyen hat magyarországi egyetem mutatta meg tehetségét, összesen öt kategóriában.  Idén a vírushelyzetre való tekintettel a verseny zártkapus volt, így csak a versenyzők és szervezők voltak jelen. Az egyetemi csapatok több kategóriában mérték össze tudásukat. Táncos kategóriákban három számban, akrobatikusban pedig két számban voltak indulók. A Semmelweis Egyetem csapata első helyezést ért el az akrobatikus versenyszámban, a Show Cheer Team kategóriában.

Bódi Bernadett
Fotó forrása: Várszegi Kornélia