A Semmelweis Egyetem legújabb kisfilm sorozatában tíz egyetemi kutató mutatja be mindennapjait, beszél pályafutásának érdekesebb állomásairól, vagy arról, hogy mit jelent számára, hogy a Semmelweis Egyetem munkatársa. Az első hat filmben dr. Bagdy György tudományos rektorhelyettes, dr. Csanády László, az Orvosi Biokémiai Intézet egyetemi docense, dr. Falus András, a Genetikai, Sejt- és Immunbiológiai Intézet professor emeritusa, dr. Fekete Andrea, az I. Sz. Gyermekgyógyászati Klinika egyetemi adjunktusa, dr. Hunyady László, az Általános Orvostudományi Kar dékánja és az Élettani Intézet igazgatója, valamint dr. Karádi István, a III. Sz. Belgyógyászati Klinika egyetemi tanára mutatkozik be.

A videókat a Semmelweis Egyetem hivatalos YouTube csatornáján lehet megtekinteni.

Dr. Bagdy György

Dr. Csanády László