Sorozatunk negyedik részében azt mutatjuk meg, hogy az oktatás, tanulás hogyan zajlott a Semmelweis Egyetemen – egykor és most. A régi és az új képek közötti válaszvonalat az egér gombját lenyomva tartva mozgathatja, de megtekinthetők a fotók önállóan is a képek alatti linkekre (régen, most) kattintva.

Az Anatómiai, Szövet- és Fejlődéstani Intézet előadóterme.

after

Dollinger Gyula, a Sebészeti Klinika vezetőjének bemutatója a 20. század elején / Orvostanhallgatók gyakorlata az egyetem Skill Centrumában egy élethű intelligens bábun.

after

Hallgatók a Nagyvárad téri Elméleti Tömb előadótermében.

after

Oktatás a Gyógyszerésztudományi Kar Hőgyes előadótermében.

after

Betegellátás a Stomatológiai Klinika kezelőjében és a Fogorvostudományi Kar Arc- Állcsont- Szájsebészeti és Fogászati Klinikáján.

after

Gyakorlati oktatás a Fogorvostudományi Karon.

after

Laborgyakorlat a Budapesti Orvostudományi Egyetem (BOTE) gyógyszerészeti laboratóriumában és a Semmelweis Egyetem Gyógyszerésztudományi Kar laborjában.

Hallgatók tanulás közben.

Előadás közben.