Cikkünk folyamatosan frissül!

Visszavonták az influenzajárvány miatt elrendelt látogatási tilalmat a Semmelweis Egyetem I.-II. Sz. Belgyógyászati, a Fül-Orr-Gégészeti és Fej-Nyaksebészeti, az II. Sz. Szülészeti és Nőgyógyászati, valamint a Pszichiátriai és Pszichoterápiás Klinikákon, valamint az Aneszteziológiai és Intenzív Terápiás Klinika egységeiben.

Továbbra is tart a látogatási tilalom a Transzplantációs és Sebészeti Klinikán, az I. és II. Sz. Gyermekgyógyászati Klinikákon, az I. Sz. Szülészeti és Nőgyógyászati Klinikán, valamint a Városmajori Szív- és Érgyógyászati Klinikán.

Az Országos Epidemiológiai Központ legutóbb tájékoztatója szerint visszavonulóban van az influenzajárvány, 2017. február 13-19. között 2017. országosan egyharmadával csökkent az influenzás panaszokkal orvoshoz fordulók becsült száma.

KEE