A hagyományoknak megfelelően idén is mind az öt karával képviselteti magát a Semmelweis Egyetem az Educatio Nemzetközi Oktatási Szakkiállításon, amelyet 2017-ben a Hungexpó területén rendeznek meg január 19-21. között.

Az ingyenes rendezvény célja, hogy a pályaválasztók minél jobban megismerjék a felsőoktatásban és továbbképzésben rejlő valamennyi lehetőséget: intézményeket, ösztöndíjakat, szakmákat, duális képzéseket, nyelviskolákat, a hallgatói életet, és ezen túlmenően karrierépítési tanácsokat is kapjanak. Várhatóan 18 országból közel 200 kiállító vesz részt a rendezvényen.

Tavalyi cikkünk  itt olvasható, egy évvel korábban pedig videós beszámoló is készült. Ahogyan minden évben, idén megjelenik a kiállításra a Semmelweis Egyetem újság különszáma, és a rendezvényhez kapcsolódóan játékkal is készül az egyetem.

Tóth-Szabó Szilvia