szuchy_zsuzsaKülöndíjat kapott a Médiatanács elsőként megrendezett filmesdíj-gáláján, a Magyar Média Mecenatúra díjátadón a Semmelweis Egyetemen készült Tenyérnyi gyerekek című film rendezője Szuchy Zsuzsanna,  aki az egyetem Kommunikációs és Rendezvényszervezési Igazgatóságának munkatársa. A rendezőt az emberi életért folytatott heroikus küzdelem ábrázolásáért díjazták.
A korábban is díjazott dokumentumfilm szülők, orvosok, nővérek a legkisebb babákért folytatott küzdelméről szól: azokról a koraszülöttekről, akiken 10-20 éve még biztos, hogy nem lehetett volna segíteni. A stáb három hónapig forgatott az ország legnagyobb koraszülött-osztályán, a Semmelweis Egyetem I. Sz. Szülészeti és Nőgyógyászati Klinikáján.

Tóth-Szabó Szilvia