November 10-ig tudja fogadni a gálavacsora iránt is érdeklődők jelentkezését a Semmelweis Alumni Találkozó, amelyre az idén több évfolyam illetve csoport is időzítette összejövetelét. Legtöbben az ÁOK 1982-ben végzett évfolyamából jelezték részvételüket, de több másik csoport is készül a találkozásra. A résztvevők előadásokat hallhatnak a az „Egészségügyiek egészsége” témában, a szakmai és kulturális programok mellett a rendezvény ideje alatt kortárs orvos művészek alkotásait, és dr. Szentágothai János néhány akvarelljét is megtekinthetik. A gálavacsora fő látványossága a 4forDance többszörös világkupa-győztes, itthon és külföldön is népszerű táncegyüttes lesz. A gálavacsorára még hatvanan jelentkezhetnek.

Forrás: Semmelweis Alumni Iroda

SzZs