Helyszín: ,

Dátum: 2020.09.11.

A Semmelweis Egyetem Pető András Kara tisztelettel meghívja Önt 2020. szeptember 11-én a Dr. Pető András születésének évfordulója alkalmából tartandó ünnepi megemlékezésekre. A megemlékezések programja, helyszínei: 8.00 – Farkasréti Temető – Feketéné dr. Szabó Éva a Konduktív Pedagógiai Központ igazgatója virágot helyez el az A/1138-as parcellánál. (1124 Budapest, Németvölgyi út 99.) 10.00 – Dr. Tenk…

", "startDate":"2020-09-11", "endDate":"2020-09-11", "startTime":"08:00", "endTime":"11:00", "location":"", "options":["Apple","Google","iCal","Microsoft365", "MicrosoftTeams", "Outlook.com"], "timeZone":"Europe/Budapest", "iCalFileName":"Pető András születésnapi megemlékezés", "label":"Naptárba"}

A megemlékezések programja, helyszínei:

10.00 – Dr. Tenk Miklósné dr. Zsebe Andrea dékán ünnepi köszöntője Gitárszóló: Csóti Márton (William Leavitt- Waltz in F) Vay Ábel volt növendékünk előadása – Szabó Lőrinc: Ima a gyermekekért „Ilyen is volt Pető” – Németh Andor: A vény című műve Uri Anna hallgatónk tolmácsolásában  Az emlékezés virágainak elhelyezése Pető András mellszobránál(1125 Budapest, Kútvölgyi út 8., SE-PAK nyitott belső udvar- rossz idő esetén a megemlékezést rögzítjük, közösségi média felületünkön megtekinthető lesz)

11.00 – A Pedagógiai Intézet, senior kollégáink és a Konduktív Általános Iskola koszorúthelyeznek el a “Dr. Pető András” emléktáblánál Vers: Deli Levente és Papp András Pető András versét szavaljákKoczka Jázmin – fuvolaszóló (1055 Budapest, Stollár Béla utca 4.)

Vissza az Eseménynaptárba