Szeretnétek megméretni magatokat az ország egyik legnagyobb kiberversenyén?
Van elképzelésetek, hogyan lehet a vírushelyzetben biztonságos a kibertér?
Szerintetek is fontos a kiberbiztonság az egészségügyben, például a betegadatok védelme?

Nos, ha erre a három kérdésre igen a válaszotok, van egy igazán jó hírünk számotokra!
A Nemzeti Közszolgálati Egyetem szervezésben, a Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem és a Semmelweis Egyetem közreműködésével közös online innovációs ötletversenyt hirdetünk, az Oxo Cybersecurity Lab Kft. szakmai támogatásával. A versenyen résztvevők elmélyedhetnek napjaink kiberproblémáiban és ötleteikkel hozzájárulhatnak olyan megoldások kidolgozásához, melyeket először egyetemi keretek között, majd a piacon megmérettetve meg is valósíthatják!

Challenge days 2020. október 2-4. – Részvétel előzetes regisztráció alapján!

CYBERSECURITY HACKATHON 2020
Jelentkezés 2020. szeptember 11-től:

A verseny az NKFI Alapból finanszírozott 2019-1.2.1-EGYETEMI-ÖKO-2019-00014 azonosítószámú, „Közszolgálati Technológia Transzfer Kezdeményezés (KTTK)” című projekt keretében valósul meg