A Semmelweis Egyetem Fül-, Orr-, Gégészeti és Fej-, Nyaksebészeti Klinikájának tantermében július 31. és augusztus 19. között megrendezett jótékonysági ruhavásárral a COVID-19 járvány alatt dolgozó egyetemi munkatársak támogatására gyűjtöttek.

A július végén kezdődő húsz napos jótékonysági vásáron az egyetemi dolgozók által felajánlott jó állapotban lévő, jó minőségű, tiszta, megunt ruhákat, táskákat, cipőket, könyveket, játékokat, sporteszközöket és egyéb kiegészítő kellékeket lehetett megvásárolni. A garázsvásáron az Elegant Design ZRT, Nanushka, Emporium és Asti baba jóvoltából új, márkás ruhadarabokból is lehetett válogatni. Dr. Krasznai Magdolna, a klinika adjunktusa, a vásár egyik szervezője elmondta, számos klinikáról és több magánszemélytől is nagy mennyiségű felajánlás érkezett, amiért köszönetét fejezte ki. A magánszemélyek közül kiemelte a Huszár családot, akik a legnagyobb mennyiségben szállítottak adományokat a vásárra. Az augusztus 19-én lezárult garázsvásár után megmaradó adományokat a Bethlen Alapítvány szállítja el a felvidéki rászorulóknak.

Forrás: Fül-, Orr-, Gégészeti és Fej-, Nyaksebészeti Klinika