Megalakulásának 30. évfordulója alkalmából ünnepséget szervezett a Hallgatói Önkormányzat (HÖK), melyen számos egyetemi vezető, valamint a hallgatói szervezet volt elnökei is részt vettek, akik oklevelet vehettek át munkájuk elismeréseként.

A december 3-i rendezvényen beszédet mondott mások mellett dr. Merkely Béla rektor, dr. Szócska Miklós, az Egészségügyi Közszolgálati Kar dékánja és dr. Gilly Gyula orvos, egészségközgazdász, akik jelentős szerepet vállaltak a szervezet megalapításában. A rendezvényen szólt még dr. Vámosi Péter, az egységes Semmelweis HÖK megalapítója és Hegedüs Tamás jelenlegi HÖK elnök is.

Ezt követően megtartották a HÖK jubileumi díszelnökségi ülését, majd Hegedüs Tamás díszoklevelet és ajándékot nyújtott át a megjelent egykori HÖK elnököknek. A programot Takács Félix harmadéves orvostanhallgató és kísérője, Lévai Kamilla, a Liszt Ferenc Zeneművészeti Egyetem harmadéves csembaló szakos hallgatója színesítette komolyzenei előadásával.

Bódi Bernadett
Forrás és fotó: Barta Bálint, Hallgatói Önkormányzat