Korányi-látvány-K-600x337Az új központi betegellátó épület szerkezetének nyolc szintje (pince, földszint és hat emelet) előreláthatólag februárban elkészül. A szerkezetépítést követően, a tetőszigetelési munkák elvégzésével az épület hamarosan vízmentessé válik, így a belső szakipari munkák is felgyorsulnak. A kivitelezéssel párhuzamosan az egyetem eredményes közbeszerzési eljárást folytatott le az orvostechnikai eszközök beszerzésére. Befejeződött az új központi épületet a meglévő klinikai épületekkel összekötő folyosó tartópilléreinek és az egyes klinikai épületekhez becsatlakozó tornyok szerkezetének az építése, valamint az előregyártott hídelemek behelyezése.

További részletek:
A Korányi Projekt Lebonyolító Szervezet aktuális tájékoztatója a projekt fejleményeiről.