SEMMELWEIS EGYETEM BORA – MAGYAR BORVERSENY 2014

A Semmelweis Egyetem ötödik alkalommal hirdeti meg hagyományos borversenyét. A borversennyel a Semmelweis Egyetem elsősorban a tehetséges, minőség iránt elkötelezett fiatal magyar borászoknak kíván megjelenési, megmérettetési lehetőséget biztosítani (a versenyen a 45. életévüket még be nem töltött borászok borai vehetnek részt).

20130605-IMG_6064-borveseny-dijatado-web

Évszázados hagyományokkal rendelkező, nemzetközi hírű tudományos intézményként a Semmelweis Egyetem feladatának érzi a magyar kultúra, és ezen belül a borkultúra, illetve a fiatal magyar borászok támogatását. A Semmelweis Egyetem Borát egy szakmai borverseny keretében, öt kategóriában választják ki. A bírálóbizottságban az egyetem munkatársai, minősített borbírák, valamint szakújságírók vesznek részt. A nyertes borokat egy éven keresztül felszolgálják majd az egyetem különböző rendezvényein, valamint egyéb reprezentációs célokra használják.
A versenyre a borok beküldési határideje: 2014. április 23. – május 23. 14 óra. A nevezés díjtalan!

A pályázati kiírás erre a linkre kattintva letölthető

A versenyszabályzat erre a linkre kattintva letölthető

A nevezési lap erre a linkre kattintva letölthető