Helyszín:
Nagyvárad téri Elméleti Tömb

Időpont:
2010. február 17-19.

Jelentkezési határidő: 2009. december 11. (péntek)

A JELENTKEZÉS MÓDJA:

A www.tdk.semmelweis.hu honlapon, a TDK konferencia 2010 menüpont alatt kell majd regisztrálni, és az absztraktot feltölteni. A legutóbbi konferenciához hasonlóan nemcsak az előadóknak, hanem a résztvevőknek is regisztrálniuk kell.

A JELENTKEZÉS FELTÉTELEI:

– A hallgató a Semmelweis Egyetem Tudományos Diákkörének tagja, és TDK tagságát a kutatóhely a TDK Tanácsnak bejelentette.

– Az előadás első szerzője az adott kutatóhelyen legalább két szemeszteren át folyamatosan regisztrált diákkörös. Kivételt képeznek ez alól az idegennyelvi képzésben részt vevő hallgatók.

– A bejelentett előadásoknak legfeljebb két szerzője és két témavezetője lehet.

– Egy hallgató ugyanarról a kutatóhelyről csak egy előadásnak lehet első szerzője.

– PhD hallgató nem lehet szerző vagy szerzőtárs a TDK előadásban.

A KONFERENCIA NYELVE:

– magyar
– külföldi képzésben részt vevő hallgatóknak: angol vagy német (Az OTDK hivatalos nyelvei a magyar és az angol!)

Az előadások ideje 10 perc, amelyet 5 perc vita követ. A konferencián írásvetítő és projektor használatára van lehetőség. A beérkezett összefoglalók a TDT elnökének vezetése alatt álló szakmai bizottság előzetes bírálatán esnek át.
Akik munkáját az összefoglalója alapján a szakmai bizottság bemutatásra nem fogadta el, értesítést küldünk.

A konferenciával kapcsolatos további híreket a www.tdk.semmelweis.hu honlapon tesszük közzé.
Kérdéseikkel Szilágyi Edit TDK koordinátorhoz fordulhatnak.