T Á J É K O Z T A T Ó
A Semmelweis Egyetem BIOLÓGIA, FIZIKA, KÉMIA tantárgyakból emelt szintű érettségi vizsgára

felkészítő tanfolyamot

szervez a középiskola utolsó évfolyamába járók, illetve érettségizettek számára.

A tanfolyam időtartama: 26 hét, valamennyi tárgy esetében 130 óra

A tanfolyam kezdete: 2008. október 21. (kedd)

A szintfelmérő ideje: 2008. október 16. (csütörtök) 16 óra

A jelentkezők az első alkalommal szintfelmérő dolgozatot írnak. A tanfolyamra való felvétel nem függ a dolgozat eredményétől. A felkészítő tanfolyam írásbeli próbavizsgával zárul.

A foglalkozások tervezett beosztása: tantárgyanként heti 2 alkalommal összesen 5 tanítási óra (kedd-csütörtök, kedd-szombat, csütörtök-szombat)

keddi és csütörtöki napokon: 16.30-tól 20.35 óráig

szombati napokon: 9.00-től 13.05 óráig

A tanfolyam befejezésének várható időpontja: 2009. május eleje

Részvételi díj:

biológia: 75.000.- Ft,
kémia: 75.000.- Ft,
fizika: 75.000.- Ft,

melyet kizárólag az Egyetem által rendelkezésre bocsátott utalványon lehet befizetni. A tanfolyammal kapcsolatban tájékoztatást ad Pap Ildikó, tel.: 06-20-825-9827, e-mail: papil@rekhiv.semmelweis.hu.

A jelentkezési lapot a befizetés igazolásával együtt személyesen kell beadni a Bp. VIII. Szentkirályi u. 47. sz. alatt Pap Ildikó részére (Semmelweis Egyetem Fogorvostudomány Kar Oktatási Centrum, földszint, büfénél) 2008. október 2-ig, hétfőtől csütörtökig 9-14 óráig, pénteken 9-12,30 óráig. A tanfolyam megkezdése után a tandíj visszafizetésére nincs lehetőség. A tanfolyamon való részvétel munkaidő-kedvezmény, diákigazolvány és adókedvezmény igénybevételére nem jogosít.

Budapest, 2008. szeptember hó

Rektori Hivatal Oktatási Csoportja