Kedves díjazott Hallgatók!
Az 1. és 2. helyezésért járó pénzdíjak kifizetése – attól függően, hogy támogatott díjat nyertek-e vagy sem – különböző eljárással történik.
Ha nem támogatott díjat nyertek, az 1. helyezésért bruttó 30 000, a 2. helyezésért bruttó 15 000 Ft pénzjutalomban részesülnek. Ennek kifizetéséhez kérem, töltsék le az alábbi dokumentumokat, majd juttassák el Szilágyi Edit TDK-koordinátornak a TDK-irodába (NET fsz. 4.):
Számfejtéshez szükséges nyilatkozatok_2011
A különdíjak kifizetéséről külön e-mailben tájékoztatjuk az érintetteket.
Általános belgyógyászat, családorvostan
I. díjasok
– Jermendy Ádám SE ÁOK V. – Steinbach Rita SE ÁOK V. (OTDK-jelölés)
a Magyar Orvosi Kamara által támogatott díj
– Bukosza Éva Nóra SE ÁOK V. – Marcsa Boglárka SE ÁOK V. (OTDK-póttag)
az Akadémiai Kiadó Zrt. által felajánlott egyéves Orvosi Hetilap előfizetés
II. díjasok
– Pálfy Adrienn SE ÁOK V. – Szabó Eszter SE ÁOK V.
– Körei Anna SE ÁOK V.
– Haraszti Réka Ágnes SE ÁOK V.
III. díjasok
– Ölbei Mária SE ÁOK VI. – Licker-Fóris Erna SE ÁOK VI.
– Hokstok Orsolya SE ÁOK V.
– Becze Ádám SE ÁOK VI. – László Gergely SE ÁOK VI.
– Enzsöl Veronika SE ÁOK V.
– Gasparovics Anita SE ÁOK V. – Györgyi Zoltán Péter SE ÁOK V.
Anatómia, sejtbiológia, fejlődésbiológia
I.
– Dorogi Bence SE ÁOK V. – Börzsönyi Anna SE ÁOK III. (OTDK-jelölés)
– Salamon Petra SE ÁOK IV. – Illyés Ildikó SE ÁOK IV.
II.
– Van-Weert Szuzan ELTE TTK II.
– Dóra Dávid SE ÁOK V.
III.
– Horti Ildikó SE ÁOK VI. – Nguyen Thuy Tien SE ÁOK V.
– Molnár Ágnes SE ÁOK IV.
Anyagcsere, endokrinológia, hematológia
I.
– Ács Orsolya Dóra SE ÁOK V. – Grolmusz Vince Kornél SE ÁOK V. (OTDK-jelölés)
a Magyar Endokrinológiai és Anyagcsere Társaság által támogatott díj
– Brauswetter Diána SE ÁOK V. – Elek Zsuzsanna ELTE TTK V. (OTDK-póttag)
a Magyar Diabétesz Társaság által támogatott díj
– Bakos Bence SE ÁOK V. – Ternai Zita SE ÁOK V.
a Magyar Endokrinológiai és Anyagcsere Társaság által támogatott díj
II.
– Kövesdi Zsófia Magdolna SE ÁOK VI.
– Rosta Máté SE ÁOK V. Gellai Renáta SE ÁOK V.
III.
– Bendes Melinda Réka SE ÁOK IV. – Nagy Zoltán SE ÁOK IV.
– Makay Klára SE ÁOK V. – Borbély Gergő SE ÁOK VI.
Biofizika, bioinformatika
I.
– Lakatos Dóra ELTE TTK IV. (OTDK-jelölés)
– Bőcskei-Antal Barnabás SE ÁOK VI.
II.
– Butykai Ádám BME IV.
III.
– Veres Dániel SE ÁOK IV.
Biokémia, laboratóriumi diagnosztika
I.
– Herczeg Réka SE ÁOK IV. (OTDK-jelölés)
a Roche Magyarország Kft. által támogatott díj
– Kovács Hajnal Anna SE ÁOK IV. (OTDK-póttag)
Roche Magyarország Kft. által támogatott díj
II.
– Láng Júlia SE ÁOK IV.
– Nagy Dóra BME IV. – Berceli Mónika BME IV.
III.
– Kálmán Fanni Sára SE FOK IV.
– Tóth Laura Andrea SE ÁOK IV. – Fejér Bence SE ÁOK IV.
– Barkai László SE ÁOK V.
Bőrgyógyászat, reumatológia, rehabilitáció
I.
– Baráth Emese SE ÁOK IV. (OTDK-jelölés)
– Görög Anna SE ÁOK V. (OTDK-póttag)
– Németh Gréta SE ÁOK V.
II.
– Rádi Katalin SE ÁOK V.
– Mihalik Noémi SE ÁOK VI.
III.
– Pap Eszter Barbara SE ÁOK V.
– Tóth Ágnes SE ÁOK V.
Élettan, kórélettan
I.
– Csete Dániel SE ÁOK V. (OTDK-jelölés)
Magyar Élettani Társaság által támogatott díj
– Boros Eszter SE ÁOK IV. (OTDK-póttag)
– Benkő Zsolt BME VBK VI. – Farkas Áron SE ÁOK III.
II.
– Gara Edit SE ÁOK V.
– Szabó Lóránt SE ÁOK IV.
III.
– Janicsek Zsófia SE ÁOK IV. – Szepes Mónika BME VI.
– Dongó Eleni SE ÁOK IV. – Benkő Zsolt BME VBK V.
Farmakológia
I.
– Kardeván Dóra Éva SE ÁOK IV., (OTDK-jelölés)
Richter Gedeon Nyrt. által támogatott díj
– Bolgár Bence SE ÁOK V. – Arany Ádám BME VI.
Richter Gedeon Nyrt. által támogatott díj
II.
– Szakadáti Gyöngyi SE ÁOK IV.
– Tóth András SE ÁOK IV.
III.
– Sas Balázs SE ÁOK V.
Fogorvostudományok
I.
– Hontvári Dorina BME V. – Trimmel Bálint SE FOK IV. (OTDK-jelölés)
a Hársing László Alapítvány által támogatott díj
– Szura András SE FOK V. – Flumbort Laura SE FOK V. (OTDK-póttag)
a Magyar Orvosi Kamara Fogorvosok Területi Szervezete által támogatott díj
II.
– Vingender Szonja SE FOK IV.
– Berze Ildikó SE FOK V.
III.
– Maier Maria Christina SE FOK V.
– Schablik Georgina SE FOK IV.
– Breier Anna SE FOK IV. – Várnai György Sándor SE FOK IV.
– Kis Patrik Attila SE FOK IV. – Berkei Gábor SE FOK IV.
Gasztroenterológia
I.
– Varga Zsófia Mária SE ÁOK IV. (OTDK-jelölés)
– Horváth Péter SE ÁOK V.
a Magyar Gasztroenterológiai Társaság által támogatott díj
II.
– Lovász Barbara Dorottya SE ÁOK V. – Végh Zsuzsanna SE ÁOK V.
– Fábián Orsolya SE ÁOK V.
III.
– Németh Dániel SE ÁOK V. – Pesti Veronika SE ÁOK V.
– Lakatos Marianna SE ÁOK V. – Oláh Dóra SE ÁOK IV.
Genetika, molekuláris biológia
I.
– Kirizs Tekla MOGYE VI. (OTDK-jelölés)
– Gulyás Gergő SE ÁOK V. (OTDK-póttag)
a Merck Kft. által támogatott díj
II.
– Kocsis Adrienn Nikoletta SE ÁOK V.
– Sándor Sára ELTE TTK II.
III.
– Berceli Mónika BME IV. – Nagy Dóra BME IV.
– Beinschróth Zoltán SE ÁOK IV. – Kruk Emese SE ÁOK IV.
– Scheer Ildikó Zsófia BME V.
Gyermekgyógyászat I.
I.
– Balogh Eszter SE ÁOK IV. – Antalfi Réka SE ÁOK IV. (OTDK-jelölés)
– Gulácsi Ágnes SE ÁOK V. (OTDK-póttag)
– Antalfi Réka SE ÁOK IV. – Balogh Eszter SE ÁOK IV.
a Magyar Nephrologiai Társaság által támogatott díj
II.
– Dános Zsófia SE ÁOK V.
– Stréhn Anita SE ÁOK VI.
III.
– Farkas M. Kristóf SE ÁOK VI.
– Szabó Dolóresz Ildikó SE ÁOK VI. – Kővári Éva Gabriella SE ÁOK VI.
– Debreceni Dávid SE ÁOK V.
Gyermekgyógyászat II.
I.
– Kerényi Áron SE ÁOK III. (OTDK-jelölés)
– Tallós Zsuzsa SE ÁOK VI. (OTDK-póttag)
II.
– Horváth Orsolya SE ÁOK IV.
– Göblyös Bozsáná SE ÁOK VI. – Dégi Arianna Amália SE ÁOK VI.
III.
– Vančová Ildikó SE ÁOK VI.
– Bagoly Anna Zsuzsa SE ÁOK III.
– Botlik Dóra SE ÁOK VI. – Novoszel Csilla SE ÁOK VI.
Gyógyszerészeti tudományok
I.
– Tóth Eszter SE GYTK V. (OTDK-jelölés)
a Magyar Gyógyszerészi Kamara által támogatott díj
– Marosi Attila SE GYTK V. (OTDK-póttag)
a Magyar Gyógyszerésztudományi Társaság által támogatott díj
II.
– Hetényi Gergely SE GYTK III. – Bogdán Dóra SE GYTK III.
– Tamás Bianka SE GYTK III.
III.
– Poros Eszter SE GYTK V.
– Szilvásy-Szabó Ágnes SE GYTK V.
– Rozmer Katalin SE GYTK IV.
Idegtudományok
I.
– Domonkos Andor SE ÁOK V. (OTDK-jelölés)
– Mogyoródi Bence SE ÁOK V.
– Mahalek Judit Mária SE ÁOK VI. – Sadeghian Sam SE EM V.
II.
– Gyimesi Klára SE ÁOK IV.
– Radics Péter SE ÁOK V.
III.
– Szőnyi András SE ÁOK IV.
– Szadai Zoltán SE ÁOK V.
Kardiológia I.
I.
– Takács Júlia SE ÁOK V. – Szigeti László SE ÁOK V. (OTDK-jelölés)
a Magyar Kardiológusok Társasága által támogatott díj
II.
– Iszlai Zoltán MOGYE IV. – Balan Róbert MOGYE IV.
– Zubek Gábor SE ÁOK VI.
III.
– Püspöki Zsuzsanna SE ÁOK V. – Kosztin Annamária SE ÁOK VI.
– Majoros Zsuzsanna SE ÁOK VI. – Hering Kriszta SE ÁOK VI.
– Németh Éva Judit SE ÁOK V. – Erhardt Luca Anna SE ÁOK IV.
Kardiológia II.
I.
– Kovács Orsolya Mária SE ÁOK IV. – Solymossy Katalin SE ÁOK V.
EGIS-díj
– Bógyi Péter SE ÁOK V. (OTDK-jelölés)
EGIS-díj
II.
– Sándor Ágnes Dóra SE ÁOK VI.
– Solymossy Katalin SE ÁOK V.
III.
– Jánosi Olivér SE ÁOK V. – Pepó Lilla SE ÁOK V.
– Apponyi Györgyi SE ÁOK VI. – Pilecky Dávid SE ÁOK V.
Kardiológia III.
I.
– Kovács Attila SE ÁOK V. (OTDK-jelölés)
Magyar Kardiológusok Társasága által támogatott díj
– Steinbach Rita SE ÁOK V. – Jermendy Ádám SE ÁOK V.
EGIS-díj
– Sydó Nóra SE ÁOK IV.
II.
– Keglevich Laura SE ÁOK V.
III.
– Déri Eszter SE ÁOK V. Suhai Ferenc Imre SE ÁOK V.
– Nagy Klaudia Vivien SE ÁOK VI.
Keringési betegségek, pulmonológia
I.
– Lendvai Zsófia SE ÁOK VI. Rónai Katalin SE ÁOK VI. (OTDK-jelölés)
– Ivancsó István SE ÁOK VI. (OTDK-póttag)
a Magyar Tüdőgyógyász Társaság által támogatott díj
– Pilecky Dávid SE ÁOK V. – Szudi Gábor SE ÁOK III.
II.
– Dégi Arianna Amália SE ÁOK VI. – Göblyös Bozsáná SE ÁOK VI.
– Fekete Melinda Kinga SE ÁOK V.
III.
– Pákó Judit SE ÁOK IV. – Kovács Dorottya SE ÁOK V.
– Kovács Dorottya SE ÁOK V. – Pákó Judit SE ÁOK IV
Kísérletes és klinikai immunológia, mikrobiológia
I.
– Wisniewski Éva SE ÁOK IV. – Szabó Judit SE ÁOK IV. (OTDK-jelölés)
a Magyar Immunológiai Társaság által támogatott díj
– Szabó Judit SE ÁOK IV. – Wisniewski Éva SE ÁOK IV.
II.
– Balázs Bálint PPKE III.
– Toldi Gergely SE ÁOK VI.
a Magyar Allergológia és Klinikai Immunológiai Társaság által támogatott díj
III.
– Sébor Zsófia Anna SE ÁOK V.
– Szabó Katalin SE ÁOK IV. – Odler Balázs SE ÁOK III.
– Mészáros Gergő SE ÁOK VI.
Közegészségtan, epidemiológia, orvosi történelem – Szervezéstan, menedzsment, informatika
I.
– Almási Zsuzsanna SE ÁOK V. – Karácsony István SE ÁOK V. (OTDK-jelölés)
a Magyar Pszichofiziológiai és Egészséglélektani Társaság által támogatott díj
– Kohl Gyula Márton SE ÁOK VI.
II.
– Kulcsár Zoltán SE ÁOK VI.
– Kiss Gergely SE ÁOK V. – Lendvai Zsófia SE ÁOK VI.
III.
– Lombos Eszter SE FOK V.
– Balla Bettina Claudia SE ÁOK V. – Dobos Gábor SE ÁOK V.
– Koszorús Erzsébet SE ÁOK V.
Magatartástudomány, pszichiátria I.
I.
– Kruk Emese SE ÁOK IV. (OTDK-jelölés)
– Horváth Erzsébet Zsófia ELTE TTK VI.
II.
– Kelemen Andrea SE ÁOK VI. – Becze Ádám SE ÁOK VI.
– Sörös Petra SE ÁOK V. Biró László ELTE TTK IV.
III.
– Golovics Petra Anna SE ÁOK V.
Magatartástudomány, pszichiátria II.
I.
– Haraszti Réka Ágnes SE ÁOK V. (OTDK-jelölés)
a Selye János Magyar Magatartástudományi és Magatartásorvoslási Társaság által támogatott díj
II.
– Horváth Klára SE ÁOK VI.
– Jászay Emese SE ÁOK VI.
III.
– Spitzer Klaudia ELTE TTK II.
– Simon Zsófia Eszter SE ÁOK V. – Závorszky Lőrinc SE ÁOK VI.
Ortopédia, traumatológia
I.
– Vandrus Boglárka SE ÁOK V. (OTDK-jelölés)
II.
– Csitári Gergő László SE ÁOK V. – Paksicza Lilla Mária SE ÁOK V.
III.
– Kocsis Koppány SE ÁOK VI.
Patológia, onkológia, igazságügyi orvostan
I.
– Gyöngyösi Benedek SE ÁOK VI. (OTDK-jelölés)
– Dékány Csaba SE ÁOK V. – Kornfeld Ákos SE ÁOK IV. (OTDK-póttag)
– Gémes Blanka SE ÁOK V.
II.
– Rókusz András SE ÁOK IV.
– Kiszner Gergő SE ÁOK VI.
III.
– Egervári Gábor SE ÁOK VI.
– Sághi Márton SE ÁOK IV.
– Margitics Anikó SE ÁOK V.
Radiológia, noninvazív képalkotás
I.
– Nagy Zoltán SE ÁOK V. – Mukli Péter SE ÁOK VI. (OTDK-jelölés)
II.
– Molnár Melinda SE ÁOK IV.
– Tőkés Tímea SE ÁOK V. – Iványi Kálmán SE ÁOK V.
III.
– Lantos András SE ÁOK IV.
– Varga Szabolcs MOGYE IV.
Scientific Session in English – Clincal topics
I.
– Reynbakh Olga PFUR V.
– Sawalhe Anna-Dalal SE ÁOK VI.
a Merck Kft. által támogatott díj
II.
– Gawłowska Paulina Medical University of Lodz VI. – Kowalska Ewa Medical University of Lodz VI.
– Balogh Christine SE ÁOK V. Streitzig Johannes SE ÁOK V.
III.
– Németh Károly SE ÁOK VI. – Zuaiter Kareem SE ÁOK II.
Scientific Session in English – Experimental topics
I.
– Richter Hardy SE ÁOK IV. (OTDK-jelölés)
II.
– Itzkovitz Diana SE EM IV.
III.
– Nemes Zoltán SE GYTK IV.
Sebészet
I.
– Turóczi Zsolt SE ÁOK V. – Fülöp András SE ÁOK V. (OTDK-jelölés)
– Németh Balázs Tamás SE ÁOK IV. – Hidi László SE ÁOK IV. (OTDK-póttag)
a Magyar Hypertonia Társaság által támogatott díj
– Pongrácz Mónika SE ÁOK V. – Móró Viven SE ÁOK V.
a Magyar Mesterséges Táplálási Társaság által támogatott díj
II.
– Ágg Bence Károly SE ÁOK IV.
– Garbaisz Dávid SE ÁOK VI. – Nánási Rita SE ÁOK V.
III.
– Dániel Ádám SE ÁOK V. Rosero Olivér SE ÁOK VI.
– Czigány Zoltán SE ÁOK IV. Turóczi Zsolt SE ÁOK V.
Szájsebészet, fül-orr-gégészet
I.
– Szikszai Adél SE ÁOK V. (OTDK-jelölés)
– Dúcz András SE FOK V.
a Magyar Fogorvosok Egyesülete által támogatott díj
II.
– Dános Kornél SE ÁOK V. – Brauswetter Diána SE ÁOK V.
– Zsigmond Borbála SE ÁOK VI.
III.
– Keller Balázs SE ÁOK V.
– Kachelmann Sára SE FOK V.
– Forgács Gábor SE ÁOK V.
Szemészet
I.
– Laurik Kornélia Lenke SE ÁOK V. – Varga Boglárka Enikő SE ÁOK V. (OTDK-jelölés)
– Sándor Gábor László SE ÁOK VI. (OTDK-póttag)
a Magyar Műlencse Implantációs és Refraktív Sebészeti Társaság által támogatott díj
– Kiss Emília SE ÁOK V.
II.
– Csorvási Ágnes SE ÁOK IV.
– Lugosi Katalin SE ÁOK VI. – Szakály Mária SE ÁOK VI.
III.
– Ölvedy Veronika SE ÁOK VI.
– Volek Éva SE ÁOK VI.
– Varga Éva SE ÁOK V.
Szülészet, nőgyógyászat, urológia
I.
– Romics Miklós SE ÁOK V. (OTDK-jelölés)
– Csiki Vanda SE ÁOK VI.
– Supák Dorina SE ÁOK V.
II.
– Hanuszka Brigitta SE ÁOK IV.
– Melcher Bálint Mihály SE ÁOK VI.
III.
– Erős Fanni Rebeka SE ÁOK V.
– Gérecz Balázs SE ÁOK V. – Marczell István SE ÁOK VI.
– Szakács Miklós SE ÁOK VI.
Transzplantáció
I.
– Berta Nóra SE ÁOK V.
– Pápai Zsolt SE ÁOK V. – Kürti Zsuzsanna SE ÁOK II. (OTDK-jelölés)
a Roche Magyarország Kft. által támogatott díj
II.
– Balogh Andrea SE ÁOK V.
III.
– Paksicza Lilla Mária SE ÁOK V.