Az egyetem munkatársai által beadott védőoltások száma - 2021. október 17.
403265 Összes oltás

Kedves díjazott Hallgatók!

Az 1. és 2. helyezésért járó pénzdíjak kifizetése – attól függően, hogy támogatott díjat nyertek-e vagy sem – különböző eljárással történik.

Ha nem támogatott díjat nyertek, az 1. helyezésért bruttó 30 000, a 2. helyezésért bruttó 15 000 Ft pénzjutalomban részesülnek. Ennek kifizetéséhez kérem, töltsék le az alábbi dokumentumokat, majd juttassák el Szilágyi Edit TDK-koordinátornak a TDK-irodába (NET fsz. 4.):

Megbízási szerződés_2011

Számfejtéshez szükséges nyilatkozatok_2011

A különdíjak kifizetéséről külön e-mailben tájékoztatjuk az érintetteket.

Általános belgyógyászat, családorvostan

I. díjasok

–         Jermendy Ádám SE ÁOK V. – Steinbach Rita SE ÁOK V. (OTDK-jelölés)
a Magyar Orvosi Kamara által támogatott díj

–         Bukosza Éva Nóra SE ÁOK V. – Marcsa Boglárka SE ÁOK V. (OTDK-póttag)
az Akadémiai Kiadó Zrt. által felajánlott egyéves Orvosi Hetilap előfizetés

 

II. díjasok

–         Pálfy Adrienn SE ÁOK V. – Szabó Eszter SE ÁOK V.

–         Körei Anna SE ÁOK V.

–         Haraszti Réka Ágnes SE ÁOK V.

 

III. díjasok

–         Ölbei Mária SE ÁOK VI. – Licker-Fóris Erna SE ÁOK VI.

–         Hokstok Orsolya SE ÁOK V.

–         Becze Ádám SE ÁOK VI. – László Gergely SE ÁOK VI.

–         Enzsöl Veronika SE ÁOK V.

–         Gasparovics Anita SE ÁOK V. – Györgyi Zoltán Péter SE ÁOK V.

 

 

Anatómia, sejtbiológia, fejlődésbiológia

I.

–         Dorogi Bence SE ÁOK V. – Börzsönyi Anna SE ÁOK III. (OTDK-jelölés)

–         Salamon Petra SE ÁOK IV. – Illyés Ildikó SE ÁOK IV.

 

II.

–         Van-Weert Szuzan ELTE TTK II.

–         Dóra Dávid SE ÁOK V.

 

III.

–         Horti Ildikó SE ÁOK VI. – Nguyen Thuy Tien SE ÁOK V.

–         Molnár Ágnes SE ÁOK IV.

 

Anyagcsere, endokrinológia, hematológia

I.

–         Ács Orsolya Dóra SE ÁOK V. – Grolmusz Vince Kornél SE ÁOK V. (OTDK-jelölés)
a Magyar Endokrinológiai és Anyagcsere Társaság által támogatott díj

–         Brauswetter Diána SE ÁOK V. – Elek Zsuzsanna ELTE TTK V. (OTDK-póttag)
a Magyar Diabétesz Társaság által támogatott díj

–         Bakos Bence SE ÁOK V. – Ternai Zita SE ÁOK V.
a Magyar Endokrinológiai és Anyagcsere Társaság által támogatott díj

 

II.

–         Kövesdi Zsófia Magdolna SE ÁOK VI.

–         Rosta Máté SE ÁOK V. Gellai  Renáta SE ÁOK V.

 

III.

–         Bendes Melinda Réka SE ÁOK IV. – Nagy Zoltán SE ÁOK IV.

–         Makay Klára SE ÁOK V. – Borbély Gergő SE ÁOK VI.

 

 

Biofizika, bioinformatika

I.

–         Lakatos Dóra ELTE TTK IV. (OTDK-jelölés)

–         Bőcskei-Antal Barnabás SE ÁOK VI.

 

II.

–         Butykai Ádám BME IV.

 

III.

–         Veres Dániel SE ÁOK IV.

 

Biokémia, laboratóriumi diagnosztika

I.

–         Herczeg Réka SE ÁOK IV. (OTDK-jelölés)
a Roche Magyarország Kft. által támogatott díj

–         Kovács Hajnal Anna SE ÁOK IV. (OTDK-póttag)
Roche Magyarország Kft. által támogatott díj

 

II.

–         Láng Júlia SE ÁOK IV.

–         Nagy Dóra BME IV. – Berceli Mónika BME IV.

 

III.

–         Kálmán Fanni Sára SE FOK IV.

–         Tóth Laura Andrea SE ÁOK IV. – Fejér Bence SE ÁOK IV.

–         Barkai László SE ÁOK V.

 

Bőrgyógyászat, reumatológia, rehabilitáció

I.

–         Baráth Emese SE ÁOK IV. (OTDK-jelölés)

–         Görög Anna SE ÁOK V. (OTDK-póttag)

–         Németh Gréta SE ÁOK V.

 

II.

–         Rádi Katalin SE ÁOK V.

–         Mihalik Noémi SE ÁOK VI.

 

III.

–         Pap Eszter Barbara SE ÁOK V.

–         Tóth Ágnes SE ÁOK V.

 

Élettan, kórélettan

I.

–         Csete Dániel SE ÁOK V. (OTDK-jelölés)
Magyar Élettani Társaság által támogatott díj

–         Boros Eszter SE ÁOK IV. (OTDK-póttag)

–         Benkő Zsolt BME VBK VI. – Farkas Áron SE ÁOK III.

II.

–         Gara Edit SE ÁOK V.

–         Szabó Lóránt SE ÁOK IV.

III.

–         Janicsek Zsófia SE ÁOK IV. – Szepes Mónika BME VI.

–         Dongó Eleni SE ÁOK IV. – Benkő Zsolt BME VBK V.

 

Farmakológia

I.

–         Kardeván Dóra Éva SE ÁOK IV., (OTDK-jelölés)
Richter Gedeon Nyrt. által támogatott díj

–         Bolgár Bence SE ÁOK V. – Arany Ádám BME VI.
Richter Gedeon Nyrt. által támogatott díj

II.

–         Szakadáti Gyöngyi SE ÁOK IV.

–         Tóth András SE ÁOK IV.

III.

–         Sas Balázs SE ÁOK V.

 

Fogorvostudományok

I.

–         Hontvári  Dorina BME V. – Trimmel Bálint SE FOK IV. (OTDK-jelölés)
a Hársing László Alapítvány által támogatott díj

–         Szura András SE FOK V. – Flumbort Laura SE FOK V. (OTDK-póttag)
a Magyar Orvosi Kamara Fogorvosok Területi Szervezete által támogatott díj

 

II.

–         Vingender Szonja SE FOK IV.

–         Berze Ildikó SE FOK V.

III.

–         Maier Maria Christina SE FOK V.

–         Schablik Georgina SE FOK IV.

–         Breier Anna SE FOK IV. – Várnai György Sándor SE FOK IV.

–         Kis Patrik Attila SE FOK IV. – Berkei Gábor SE FOK IV.

Gasztroenterológia

I.

–         Varga Zsófia Mária SE ÁOK IV. (OTDK-jelölés)

–         Horváth Péter SE ÁOK V.
a Magyar Gasztroenterológiai Társaság által támogatott díj

II.

–         Lovász Barbara Dorottya SE ÁOK V. – Végh Zsuzsanna SE ÁOK V.

–         Fábián Orsolya SE ÁOK V.

III.

–         Németh Dániel SE ÁOK V. – Pesti Veronika SE ÁOK V.

–         Lakatos Marianna SE ÁOK V. – Oláh Dóra SE ÁOK IV.

Genetika, molekuláris biológia

I.

–         Kirizs Tekla MOGYE VI. (OTDK-jelölés)

–         Gulyás Gergő SE ÁOK V. (OTDK-póttag)
a Merck Kft. által támogatott díj

II.

–         Kocsis Adrienn Nikoletta SE ÁOK V.

–         Sándor Sára ELTE TTK II.

III.

–         Berceli Mónika BME IV. – Nagy Dóra BME IV.

–         Beinschróth Zoltán SE ÁOK IV. – Kruk Emese SE ÁOK IV.

–         Scheer Ildikó Zsófia BME V.

Gyermekgyógyászat I.

I.

–         Balogh Eszter SE ÁOK IV. –  Antalfi Réka SE ÁOK IV. (OTDK-jelölés)

–         Gulácsi Ágnes SE ÁOK V. (OTDK-póttag)

–         Antalfi Réka SE ÁOK IV. – Balogh Eszter SE ÁOK IV.
a Magyar Nephrologiai Társaság által támogatott díj

II.

–         Dános Zsófia SE ÁOK V.

–         Stréhn Anita SE ÁOK VI.

III.

–         Farkas M. Kristóf SE ÁOK VI.

–         Szabó Dolóresz Ildikó SE ÁOK VI. – Kővári Éva Gabriella SE ÁOK VI.

–         Debreceni Dávid SE ÁOK V.

Gyermekgyógyászat II.

I.

–         Kerényi Áron SE ÁOK III. (OTDK-jelölés)

–         Tallós Zsuzsa SE ÁOK VI. (OTDK-póttag)

II.

–         Horváth Orsolya SE ÁOK IV.

–         Göblyös Bozsáná SE ÁOK VI. – Dégi Arianna Amália SE ÁOK VI.

III.

–         Vančová Ildikó SE ÁOK VI.

–         Bagoly Anna Zsuzsa SE ÁOK III.

–         Botlik Dóra SE ÁOK VI. – Novoszel Csilla SE ÁOK VI.

Gyógyszerészeti tudományok

I.

–         Tóth Eszter SE GYTK V. (OTDK-jelölés)
a Magyar Gyógyszerészi Kamara által támogatott díj

–         Marosi Attila SE GYTK V. (OTDK-póttag)
a Magyar Gyógyszerésztudományi Társaság által támogatott díj

II.

–         Hetényi Gergely SE GYTK III. – Bogdán Dóra SE GYTK III.

–         Tamás Bianka SE GYTK III.

III.

–         Poros Eszter SE GYTK V.

–         Szilvásy-Szabó Ágnes SE GYTK V.

–         Rozmer Katalin SE GYTK IV.

Idegtudományok

I.

–         Domonkos Andor SE ÁOK V. (OTDK-jelölés)

–         Mogyoródi Bence SE ÁOK V.

–         Mahalek Judit Mária SE ÁOK VI. – Sadeghian Sam SE EM V.

II.

–         Gyimesi Klára SE ÁOK IV.

–         Radics Péter SE ÁOK V.

III.

–         Szőnyi András SE ÁOK IV.

–         Szadai Zoltán SE ÁOK V.

Kardiológia I.

I.

–         Takács Júlia SE ÁOK V. – Szigeti László SE ÁOK V. (OTDK-jelölés)
a Magyar Kardiológusok Társasága által támogatott díj

II.

–         Iszlai Zoltán MOGYE IV. – Balan Róbert MOGYE IV.

–         Zubek Gábor SE ÁOK VI.

III.

–         Püspöki Zsuzsanna SE ÁOK V. – Kosztin Annamária SE ÁOK VI.

–         Majoros Zsuzsanna SE ÁOK VI. – Hering Kriszta SE ÁOK VI.

–         Németh Éva Judit SE ÁOK V. – Erhardt Luca Anna SE ÁOK IV.

Kardiológia II.

I.

–         Kovács Orsolya Mária SE ÁOK IV. – Solymossy Katalin SE ÁOK V.
EGIS-díj

–         Bógyi Péter SE ÁOK V. (OTDK-jelölés)
EGIS-díj

II.

–         Sándor Ágnes Dóra SE ÁOK VI.

–         Solymossy Katalin SE ÁOK V.

III.

–         Jánosi Olivér SE ÁOK V. – Pepó Lilla SE ÁOK V.

–        Apponyi Györgyi SE ÁOK VI. – Pilecky Dávid SE ÁOK V.

Kardiológia III.

I.

–         Kovács Attila SE ÁOK V. (OTDK-jelölés)
Magyar Kardiológusok Társasága által támogatott díj

–         Steinbach Rita SE ÁOK V. – Jermendy Ádám SE ÁOK V.
EGIS-díj

–         Sydó Nóra SE ÁOK IV.

II.

–         Keglevich Laura SE ÁOK V.

III.

–         Déri Eszter SE ÁOK V. Suhai Ferenc Imre SE ÁOK V.

–         Nagy Klaudia Vivien SE ÁOK VI.

Keringési betegségek, pulmonológia

I.

–         Lendvai Zsófia SE ÁOK VI. Rónai Katalin SE ÁOK VI. (OTDK-jelölés)

–         Ivancsó István SE ÁOK VI. (OTDK-póttag)
a Magyar Tüdőgyógyász Társaság által támogatott díj

–         Pilecky Dávid SE ÁOK V. – Szudi Gábor SE ÁOK III.

II.

–         Dégi Arianna Amália SE ÁOK VI. – Göblyös Bozsáná SE ÁOK VI.

–         Fekete Melinda Kinga SE ÁOK V.

III.

–         Pákó Judit SE ÁOK IV. – Kovács Dorottya SE ÁOK V.

–         Kovács Dorottya SE ÁOK V. – Pákó Judit SE ÁOK IV

Kísérletes és klinikai immunológia, mikrobiológia

I.

–         Wisniewski Éva SE ÁOK IV. – Szabó Judit SE ÁOK IV. (OTDK-jelölés)
a Magyar Immunológiai Társaság által támogatott díj

–         Szabó Judit SE ÁOK IV. – Wisniewski Éva SE ÁOK IV.

II.

–         Balázs Bálint PPKE III.

–         Toldi Gergely SE ÁOK VI.
a Magyar Allergológia és Klinikai Immunológiai Társaság által támogatott díj

III.

–         Sébor Zsófia Anna SE ÁOK V.

–         Szabó Katalin SE ÁOK IV. – Odler Balázs SE ÁOK III.

–         Mészáros Gergő SE ÁOK VI.

Közegészségtan, epidemiológia, orvosi történelem – Szervezéstan, menedzsment, informatika

I.

–         Almási Zsuzsanna SE ÁOK V. – Karácsony  István SE ÁOK V. (OTDK-jelölés)
a Magyar Pszichofiziológiai és Egészséglélektani Társaság által támogatott díj

–         Kohl Gyula Márton SE ÁOK VI.

II.

–         Kulcsár Zoltán SE ÁOK VI.

–         Kiss Gergely SE ÁOK V. – Lendvai Zsófia SE ÁOK VI.

III.

–         Lombos Eszter SE FOK V.

–         Balla Bettina Claudia SE ÁOK V. – Dobos Gábor SE ÁOK V.

–         Koszorús Erzsébet SE ÁOK V.

Magatartástudomány, pszichiátria I.

I.

–         Kruk Emese SE ÁOK IV. (OTDK-jelölés)

–         Horváth Erzsébet Zsófia ELTE TTK VI.

II.

–         Kelemen Andrea SE ÁOK VI. – Becze Ádám SE ÁOK VI.

–         Sörös Petra SE ÁOK V. Biró László ELTE TTK IV.

III.

–         Golovics Petra Anna SE ÁOK V.

Magatartástudomány, pszichiátria II.

I.

–         Haraszti Réka Ágnes SE ÁOK V. (OTDK-jelölés)
a Selye János Magyar Magatartástudományi és Magatartásorvoslási Társaság által támogatott díj

II.

–         Horváth Klára SE ÁOK VI.

–         Jászay Emese SE ÁOK VI.

III.

–         Spitzer Klaudia ELTE TTK II.

–         Simon Zsófia Eszter SE ÁOK V. – Závorszky Lőrinc SE ÁOK VI.

Ortopédia, traumatológia

I.

–         Vandrus Boglárka SE ÁOK V. (OTDK-jelölés)

II.

–         Csitári Gergő László SE ÁOK V. – Paksicza Lilla Mária SE ÁOK V.

III.

–         Kocsis Koppány SE ÁOK VI.

Patológia, onkológia, igazságügyi orvostan

I.

–         Gyöngyösi Benedek SE ÁOK VI. (OTDK-jelölés)

–         Dékány Csaba SE ÁOK V. – Kornfeld Ákos SE ÁOK IV. (OTDK-póttag)

–         Gémes Blanka SE ÁOK V.

II.

–         Rókusz András SE ÁOK IV.

–         Kiszner Gergő SE ÁOK VI.

III.

–         Egervári Gábor SE ÁOK VI.

–         Sághi Márton SE ÁOK IV.

–         Margitics Anikó SE ÁOK V.

Radiológia, noninvazív képalkotás

I.

–         Nagy Zoltán SE ÁOK V. – Mukli Péter SE ÁOK VI. (OTDK-jelölés)

II.

–         Molnár Melinda SE ÁOK IV.

–         Tőkés Tímea SE ÁOK V. – Iványi Kálmán SE ÁOK V.

III.

–         Lantos András SE ÁOK IV.

–         Varga Szabolcs MOGYE IV.

Scientific Session in English – Clincal topics

I.

–         Reynbakh Olga PFUR V.

–         Sawalhe Anna-Dalal SE ÁOK VI.
a Merck Kft. által támogatott díj

II.

–         Gawłowska Paulina Medical University of Lodz VI. – Kowalska Ewa Medical University of Lodz VI.

–         Balogh Christine SE ÁOK V. Streitzig Johannes SE ÁOK V.

III.

–         Németh Károly SE ÁOK VI. – Zuaiter Kareem SE ÁOK II.

 

Scientific Session in English – Experimental topics

I.

–         Richter Hardy SE ÁOK IV. (OTDK-jelölés)

II.

–         Itzkovitz Diana SE EM IV.

III.

–         Nemes Zoltán SE GYTK IV.

Sebészet

I.

–         Turóczi Zsolt SE ÁOK V. – Fülöp András SE ÁOK V. (OTDK-jelölés)

–         Németh Balázs Tamás SE ÁOK IV. – Hidi László SE ÁOK IV. (OTDK-póttag)
a Magyar Hypertonia Társaság által támogatott díj

–         Pongrácz Mónika SE ÁOK V. – Móró Viven SE ÁOK V.
a Magyar Mesterséges Táplálási Társaság által támogatott díj

II.

–         Ágg Bence Károly SE ÁOK IV.

–         Garbaisz Dávid SE ÁOK VI. – Nánási Rita SE ÁOK V.

III.

–         Dániel Ádám SE ÁOK V. Rosero Olivér SE ÁOK VI.

–         Czigány Zoltán SE ÁOK IV. Turóczi Zsolt SE ÁOK V.

Szájsebészet, fül-orr-gégészet

I.

–         Szikszai Adél SE ÁOK V. (OTDK-jelölés)

–         Dúcz András SE FOK V.
a Magyar Fogorvosok Egyesülete által támogatott díj

II.

–         Dános Kornél SE ÁOK V. – Brauswetter Diána SE ÁOK V.

–         Zsigmond Borbála SE ÁOK VI.

III.

–         Keller Balázs SE ÁOK V.

–         Kachelmann Sára SE FOK V.

–         Forgács Gábor SE ÁOK V.

Szemészet

I.

–         Laurik Kornélia Lenke SE ÁOK V. – Varga Boglárka Enikő SE ÁOK V. (OTDK-jelölés)

–         Sándor Gábor László SE ÁOK VI. (OTDK-póttag)
a Magyar Műlencse Implantációs és Refraktív Sebészeti Társaság által támogatott díj

–         Kiss Emília SE ÁOK V.

II.

–         Csorvási Ágnes SE ÁOK IV.

–         Lugosi Katalin SE ÁOK VI. – Szakály Mária SE ÁOK VI.

III.

–         Ölvedy Veronika SE ÁOK VI.

–         Volek Éva SE ÁOK VI.

–         Varga Éva SE ÁOK V.

Szülészet, nőgyógyászat, urológia

I.

–         Romics Miklós SE ÁOK V. (OTDK-jelölés)

–         Csiki Vanda SE ÁOK VI.

–         Supák Dorina SE ÁOK V.

II.

–         Hanuszka Brigitta SE ÁOK IV.

–         Melcher Bálint Mihály SE ÁOK VI.

III.

–         Erős Fanni Rebeka SE ÁOK V.

–         Gérecz Balázs SE ÁOK V. – Marczell István SE ÁOK VI.

–         Szakács Miklós SE ÁOK VI.

Transzplantáció

I.

–         Berta Nóra SE ÁOK V.

–         Pápai Zsolt SE ÁOK V. – Kürti Zsuzsanna SE ÁOK II. (OTDK-jelölés)
a Roche Magyarország Kft. által támogatott díj

II.

–         Balogh Andrea SE ÁOK V.

III.

–         Paksicza Lilla Mária SE ÁOK V.