Az egyetem munkatársai által beadott védőoltások száma - 2021. október 17.
403265 Összes oltás

Kedves díjazott Hallgatók!

Az 1. és 2. helyezésért járó pénzdíjak kifizetése – attól függően, hogy nyertek-e különdíjat vagy sem – különböző eljárással történik.

Ha nem kaptak különdíjat, az 1. helyezésért bruttó 20 000, a 2. helyezésért bruttó 10 000 Ft pénzjutalomban részesülnek. Ennek kifizetéséhez kérem, töltsék le az alábbi dokumentumokat, majd juttassák el Szilágyi Edit TDK koordinátornak a TDK irodába (NET fsz. 4.):

A különdíjak kifizetéséről március végéig e-mailben tájékoztatjuk az érintetteket.

Általános belgyógyászat, családorvostan

I. díjasok

  1. 1.        Haraszti Réka Ágnes ÁOK IV., Dorogi Bence ÁOK IV.
    (OTDK jelölés, BIOTRONIK Hungária Kft. különdíja)
  2. 2.        Igari Erzsébet ÁOK IV.
    (Családorvosok Kutató Szervezete különdíja)

II. díjasok

  1. 1.        Cseh Domonkos ÁOK IV., Pethő Boglárka ÁOK III.
  2. 2.        Csiki Vanda ÁOK V.
  3. 3.        Csomó Krisztián Benedek FOK III.
  4. 4.        Gasparovszky Beáta ÁOK VI., Kósa Andrea ÁOK VI.

III. díjasok

  1. 1.        Soós Krisztina ÁOK VI.
  2. 2.        Szabó Melinda Zsuzsanna ÁOK V.

Anatómia, sejtbiológia, fejlődésbiológi

I. díjasok

  1. 1.        Pápai Zsolt ÁOK IV., Kovács Sándor ÁOK VI.
    (OTDK jelölés)

II. díjasok

  1. 1.        Dóra Dávid ÁOK IV.
  2. 2.        Péntek Adrienn ELTE TTK V.

III. díjasok

  1. 1.        Csikós Gergely Richard ÁOK V.
  2. 2.        Dorogi Bence ÁOK IV., Matlakovics Balázs ÁOK VI.

Anyagcsere, endokrinológia

I. díjasok

  1. 1.        Brauswetter Diána ÁOK IV., Elek Zsuzsanna ELTE TTK V.
    (Magyar Diabétesz Társaság különdíja)
  2. 2.        Tobiás Bálint Péter GYTK V.
    (OTDK jelölés, Magyar Endokrinológiai és Anyagcsere Társaság különdíja)

II. díjasok

  1. 1.        Farkas Roland ÁOK VI., Bendes Melinda ÁOK III.
  2. 2.        Hamar Judit ÁOK V., Podolyák Réka ÁOK V.
  3. 3.        Raizer György ÁOK V.

III. díjasok

  1. 1.        Ács Tamás Bence ÁOK VI., Ács Orsolya Dóra ÁOK IV.
  2. 2.        Borbély Gergő ÁOK V., Makay Klára ÁOK V.
  3. 3.        Körei Anna Erzsébet ÁOK IV., Martos Tímea ÁOK VI.

Biofizika, biokémia, laboratóriumi diagnosztika

I. díjasok

  1. 1.        Gulyás Gergő ÁOK IV., Deák András ÁOK V.
    (OTDK jelölés, Magyar Biokémiai Egyesület különdíja)
  2. 2.        Kálmán Fanni Sára FOK III.
    (Magyar Biokémiai Egyesület különdíja)

II. díjasok

  1. 1.        Herczeg Kata ÁOK IV.
  2. 2.        Szabó G. Tamás ÁOK V.
  3. 3.        Varjú Imre ÁOK V.

III. díjasok

  1. 1.        Fábián Orsolya ÁOK IV., Lukács Dóra SZTE ÁOK V.
  2. 2.        Kovács András Péter ÁOK V.
  3. 3.        Soós Gergely ÁOK V.

Bőrgyógyászat, rheumatológia

I. díjasok

  1. 1.        Görög Anna ÁOK VI., Imrédi Eleonóra ÁOK VI.
    (OTDK jelölés, Magyar Dermatológiai Társulat különdíja)

II. díjasok

  1. 2.        Farkas Réka ÁOK V.
  2. 3.        Poór Adrienn ÁOK V.

III. díjasok

  1. 1.        Kontár Orsolya ÁOK VI.
  2. 2.        Mikó Lilla ÁOK V.

Élettan, kórélettan

I. díjasok

  1. 1.        Párkányi Adrienn ÁOK IV., Perge Péter ÁOK III.
  2. 2.        Tölgyesi Judit Eszter ÁOK IV.
    (OTDK jelölés, Magyar Élettani Társaság különdíja)

II. díjasok

  1. 1.        Mihályi Csaba ÁOK VI.
    (BIOTRONIK Hungária Kft. különdíja)
  2. 2.        Szepes Mónika BME VBK V., Benkő Zsolt BME VBK V.

III. díjasok

  1. 1.        Drozgyik András ÁOK V., Benis Éva ÁOK V.
  2. 2.        Kérész Sándor György ÁOK V.
  3. 3.        Szalai Erika ÁOK V., Simon Andrea ÁOK III.

Farmakológia

I. díjasok

  1. 1.        Deák András Tamás ÁOK V.
  2. 2.        Tóth József ÁOK V.
    (OTDK jelölés)

II. díjasok

  1. 1.        Décsei Orsolya ÁOK V., Dabi Ágnes ÁOK V.
  2. 2.        Epresi Nóra ÁOK IV.

III. díjasok

  1. 1.        Barkai László ÁOK IV.
  2. 2.        Mihály Zsuzsanna ÁOK IV., Pénzváltó Zsófia ELTE TTK V.

Fogorvostudományok

I. díjasok

  1. 1.        Porcsalmy Balázs ELTE TTK V., Szabó Előd Levente FOK IV.
    (MOK Fogorvosi tagozat különdíja)
  2. 2.        Stiedl Péter FOK V., Trimmel Bálint FOK IV.
    (OTDK jelölés)

II. díjasok

  1. 1.        Boross Boglárka FOK V., Radó Ágoston FOK IV.
  2. 2.        Dobai Adrienn ÁOK IV., Baranyai Zsombor ÁOK VI.
  3. 3.        Slezák Sára Mária FOK III.
    (Magyar Fogorvosok Egyesülete különdíja)

III. díjasok

  1. 1.        Ágh Orsolya FOK V., Al-Katib Kamil FOK IV.
  2. 2.        Beck Anita FOK V., Molnár Eszter FOK IV.
  3. 3.        Farkasdi Sándor PFUR IV., Sokov Peter PFUR II.
  4. 4.        Hontvári Dorina BME VBK IV., Stiedl Péter FOK V.
    (Magyar Fogorvosok Egyesülete különdíja)

Gasztroenterológia

I. díjasok

  1. 1.        Kispál Zsófia ÁOK IV.
    (OTDK jelölés, Servier Hungaria Kft. különdíja)

II. díjasok

  1. 1.        Brandhuber Ildikó ÁOK V.
  2. 2.        Horváth Péter ÁOK IV.

III. díjasok

  1. 1.        Kiss Katalin ÁOK VI.
  2. 2.        Tóth-Fülöp Orsolya ÁOK IV.

Genetika, molekuláris biológia

I. díjasok

  1. 1.        Tóth András ÁOK IV.
    (OTDK jelölés, Magyar Klinikai Neurogenetikai Társaság különdíja)

II. díjasok

  1. 1.        Dancsó Balázs ÁOK VI., Somogyvári Milán ELTE TTK V.
    (Magyar Biokémiai Egyesület különdíja)
  2. 2.        Schermann Géza ÁOK V.
  3. 3.        Spiró Zoltán ELTE TTK V.

III. díjasok

  1. 1.        Kalmár Alexandra ELTE TTK V.
  2. 2.        Kapui Réka ÁOK V.

Gyermekgyógyászat I.

I. díjasok

  1. 1.        Krekó Marianna ÁOK V.
    (Magyar Allergológiai és Klinikai Immunológiai Társaság különdíja)
  2. 2.        Pusztai Linda ÁOK V., Csekő Anna Judit ÁOK VI.
    (OTDK jelölés, Magyar Orvosi Kamara különdíja)

II. díjasok

  1. 1.        Frank Veronika ÁOK V.
  2. 2.        Nagy Imola Beatrix ÁOK V., Andorka Csilla ÁOK V.

III. díjasok

  1. 1.        Tordas Dániel ÁOK VI.
  2. 2.        Vančová Ildikó ÁOK V.

Gyermekgyógyászat II.

I. díjasok

  1. 1.        Dégi Arianna Amália ÁOK V., Göblyös Bozsáná ÁOK V.
  2. 2.        Ónody Anna ÁOK V.
    (OTDK jelölés, Servier Hungaria Kft. különdíja)

II. díjasok

  1. 1.        Farkas M. Kristóf ÁOK V., Laki Zsuzsanna ÁOK VI.
  2. 2.        Horváth Orsolya ÁOK III.
  3. 3.        Szabó Dolóresz Ildikó ÁOK V., Kővári Éva Gabriella ÁOK V.

III. díjasok

  1. 1.        Hervayová Judit ÁOK V.
  2. 2.        Papp Violetta ÁOK V., Ullrich Anna ÁOK VI.
  3. 3.        Sike Lili ÁOK VI.

Gyógyszerészeti tudományok

I. díjasok

  1. 1.        Marosi Attila GYTK IV.
    (OTDK jelölés, Magyar Gyógyszerésztudományi Társaság különdíja)
  2. 2.        Riethmüller Eszter GYTK V.
    (Richter Gedeon Nyrt. különdíja)

II. díjasok

  1. 1.        Deme Ruth GYTK V.
  2. 2.        Konrád Csaba GYTK V., Kiss Gergely GYTK V.
  3. 3.        Szádvári Enikő GYTK V.
    (Servier Hungaria Kft. különdíja)

III. díjasok

  1. 1.        Kertesy Dóra GYTK V.
  2. 2.        Sándor-Kerestély Ágnes GYTK V.

Idegtudományok

I. díjasok

  1. 1.        Szőnyi András, Cserép Csaba
    (OTDK jelölés, EGIS Díj)

II. díjasok

  1. 1.        Csekő Anna Judit, Pusztai Linda
  2. 2.        Gáti Georgina

III. díjasok

  1. 1.        Reinhoffer Viktória, Sándor Réka
  2. 2.        Tihanyi Benedek

Keringési betegségek, kardiológia I.

I. díjasok

  1. 1.        Dékány Gábor ÁOK IV.
    (OTDK jelölés, EGIS Díj)
  2. 2.        Jakó Beáta MOGYE ÁOK VI.
    (BIOTRONIK Hungária Kft. különdíja)
  3. 3.        Végh Eszter Mária ÁOK VI., Solymossy Katalin ÁOK IV.
    (BIOTRONIK Hungária Kft. különdíja)

II. díjasok

  1. 1.        Jenei Zsigmond Máté ÁOK VI., Szabó Viktória ÁOK VI.
  2. 2.        Móri Anna Erzsébet ÁOK VI.
  3. 3.        Zátroch István ÁOK V., Gulyás Zalán ÁOK IV.

III. díjasok

  1. 1.        Dézsi András Döme ÁOK VI.
  2. 2.        Tiba Eszter ÁOK VI., Horváth Rita ÁOK V.

Keringési betegségek, kardiológia II.

I. díjasok

  1. 1.        Takács Péter ÁOK VI., Déri Eszter ÁOK IV.
    (OTDK jelölés, Servier Hungaria Kft. különdíja)
  2. 2.        Tóth Attila ÁOK VI.
    (EGIS Díj)

II. díjasok

  1. 1.        Jani Péter Károly SZTE TTIK V.
  2. 2.        Kosztin Annamária ÁOK V., Püspöki Zsuzsanna ÁOK IV.
  3. 3.        Pepó Lilla ÁOK IV., Jánosi Olivér ÁOK IV.

III. díjasok

  1. 1.        Apponyi Györgyi ÁOK V.
  2. 2.        Fekete Réka ÁOK V., Bádovszky Dóra ÁOK V.
  3. 3.        Varga Zsuzsanna ÁOK V., Balogh Júlia ÁOK V.

Kísérletes és klinikai immunológia, mikrobiológia

I. díjasok

  1. 1.        Sébor Zsófia ÁOK IV.
    (OTDK jelölés, Magyar Immunológia Haladásáért Alapítvány különdíja)

II. díjasok

  1. 1.        Kocsis Adrienn Nikoletta ÁOK IV.
    (Magyar Mikrobiológiai Társaság különdíja)
  2. 2.        Laub Krisztina ÁOK V.
    (Magyar Mikrobiológiai Társaság különdíja)

III. díjasok

  1. 1.        Balázs Bálint PPKE ITK II.
  2. 2.        Zotter Zsuzsanna ÁOK IV., Szabó Erika ÁOK V.

Magatartástudomány, pszichiátria

I. díjasok

  1. 1.        Elek Zsuzsanna ELTE TTK V., Brauswetter Diána ÁOK IV.
    (OTDK jelölés, Akadémiai Kiadó Zrt. különdíja)
  2. 2.        Haraszti Réka Ágnes ÁOK IV.
    (Richter Gedeon Nyrt. különdíja)

II. díjasok

  1. 1.        Horváth N. Orsolya ÁOK III.
    (Selye János Magyar Magatartástudományi és Magatartásorvoslási Társaság különdíja)
  2. 2.        Kelemen Andrea Judit ÁOK V., László Gergely ÁOK V.
  3. 3.        László Gergely ÁOK V., Kelemen Andrea ÁOK V.
    (Selye János Magyar Magatartástudományi és Magatartásorvoslási Társaság különdíja)

III. díjasok

  1. 1.        Jászay Emese ÁOK V.
  2. 2.        Szentesi Kinga ÁOK IV.

Ortopédia, traumatológia, érsebészet, idegsebészet

I. díjasok

  1. 1.        Németh Károly ÁOK V., Hu Jimmy ÁOK III.
    (Magyar Sebész Társaság különdíja)
  2. 2.        Rosero Olivér ÁOK V.
    (OTDK jelölés, Magyar Sebész Társaság különdíja)
  3. 3.        Varga Ádám ÁOK V., Misik Ferenc ÁOK V.

II. díjasok

  1. 1.        Fehérvári Mátyás ÁOK VI., Kiss Dániel ÁOK VI.
  2. 2.        Mravik András ÁOK VI.
  3. 3.        Turóczi Zsolt ÁOK IV., Varga Márk ÁOK VI.

III. díjasok

  1. 1.        Garbaisz Dávid ÁOK V., Turóczi Zsolt ÁOK IV.
  2. 2.        Varga Márk ÁOK VI., Garbaisz Dávid V.

Patológia, onkológia, igazságügyi orvostan

I. díjasok

  1. 1.        Maros Máté Előd ÁOK V., Kelemen Zoltán ÁOK V.
    (Magyar Onkológusok Társasága különdíja)
  2. 2.        Sulyok Mihály ÁOK V.
    (OTDK jelölés, Magyar Onkológusok Társasága különdíja)

II. díjasok

  1. 1.        Baranyák Zsuzsanna ÁOK VI., Szittya Liliána ÁOK V.
  2. 2.        Bartykowszki Andrea ÁOK VI., Matlakovics Balázs ÁOK VI.
  3. 3.        Zsoldos Fanni ÁOK V., Kovács István ÁOK V.

III. díjasok

  1. 1.        Hajnáczky András ÁOK VI., Kaposi Ambrus ÁOK VI.
  2. 2.        Marcsa Boglárka ÁOK IV., Marton Nikolett ÁOK IV.

Pulmonológia

I. díjasok

  1. 1.        Hernádi Márton ÁOK V., Pákó Judit ÁOK III.
    (OTDK jelölés, Abbott Laboratories Kft. különdíja)
  2. 2.        Szatmári Balázs ÁOK V., Montvai Dávid ÁOK IV.
    (Richter Gedeon Nyrt. különdíja)

II. díjasok

  1. 1.        Strényer Tünde Zsófia ÁOK VI.
    (Magyar Tüdőgyógyász Társaság különdíja)
  2. 2.        Vincze Krisztina ÁOK VI., Krekó Marianna ÁOK V.
    (Magyar Tüdőgyógyász Társaság különdíja)

III. díjasok

  1. 1.        Horváth Rita ÁOK V., Szarvas Zsuzsanna ÁOK V.
  2. 2.        Kovács Dorottya ÁOK IV., Pákó Judit ÁOK III.
  3. 3.        Schäfer Andrea ÁOK V.

Radiológia, noninvazív képalkotás

I. díjasok

  1. 1.        Iring András ÁOK VI.
    (Magyar Atherosclerosis Társaság különdíja)
  2. 2.        Jenei Mónika ÁOK V.
    (OTDK jelölés)

II. díjasok

  1. 1.        Károlyi Mihály ÁOK VI.
  2. 2.        Kolumbán Zsuzsa ÁOK V.
    (Hevesy György MONT Izotópdiagnosztikai Alapítvány különdíja)

III. díjasok

  1. 1.        Kőhegyi Vera ÁOK VI., Papp Györgyi ÁOK V.
  2. 2.        Lakatos Lili ÁOK V., Mózsik Gábor ÁOK VI.

Scientific session in English

I. díjasok

  1. 1.        Hu Jimmy ÁOK III.
    (OTDK jelölés, BIOTRONIK Hungária Kft. különdíja)
  2. 2.        Skard Ingrid Victoria ÁOK VI.

II. díjasok

  1. 1.        Klokstad Siri ÁOK IV., Hagit Porn ÁOK VI.
  2. 2.        Nilsson Mattias ÁOK III.
  3. 3.        Stocker Bernhard FOK V.

III. díjasok

  1. 1.        Ma Hsiu Hsin ÁOK V.
  2. 2.        Olimb Denise ÁOK IV., Balogh Júlia ÁoK V.
  3. 3.        Sadeghian Sam ÁOK IV.

Sebészet, transzplantáció

I. díjasok

  1. 1.        Horti Ildikó ÁOK V., Kovács Sándor ÁOK VI.
    (OTDK jelölés, Magyar Sebész Társaság különdíja)
  2. 2.        Schäfer Betti ÁOK VI.
    (BIOTRONIK Hungária Kft. különdíja)

II. díjasok

  1. 1.        Gombos Petra ÁOK VI.
  2. 2.        Mohammed Muhemin ÁOK III., Kőszegi Andrea ÁOK V.
  3. 3.        Rudas Anna ÁOK VI., Ujszászi Ákos ÁOK VI.

III. díjasok

  1. 1.        Mészáros Zsolt ÁOK VI., Puskás László ÁOK IV.
  2. 2.        Perneczky Júlia ÁOK IV., Gelley Fanni ÁOK VI.

Szemészet, szájsebészet, fül-orr-gégészet

I. díjasok

  1. 1.        Kránitz Kinga ÁOK VI.
  2. 2.        Nelhűbel Györgyi ÁOK VI.
    (OTDK jelölés, TWINMED Kft. különdíja)

II. díjasok

  1. 1.        Mikesy Noémi ÁOK V.
  2. 2.        Németh Enikő ÁOK VI.

III. díjasok

  1. 1.        Orgyina Marija ÁOK VI.
  2. 2.        Restár László ÁOK V.

Szülészet, nőgyógyászat, urológia

I. díjasok

  1. 1.        Kecskeméti András ÁOK V.
    (OTDK jelölés, TWINMED Kft. különdíja)
  2. 2.        Mihalik Noémi ÁOK V.
  3. 3.        Panajotu Alexisz ÁOK IV., Hunyor Réka ÁOK VI.

II. díjasok

  1. 1.        Ledó Nóra ÁOK VI.
  2. 2.        Melcher Bálint Mihály ÁOK V.
  3. 3.        Szabó Ildikó ÁOK V., Gönczi Gábor ÁOK V.

III. díjasok

  1. 1.        Radnai Diána ÁOK V.

2.        Szabó Ildikó ÁOK VI., Grolmusz Vince ÁOK IV.