A moszkvai Népek Barátsága Egyetem nemzetközi tudományos konferenciát szervez TDK-hallgatóknak és fiatal kutatóknak 2019. április 25-27. között, melyre a Semmelweis Egyetem idén is delegációt küld.

A pályázatokat elektronikusan, a palyazat.se.tdk@gmail.com címre kell beküldeni.
Leadási határidő: 2019. március 23. 24 óra

Kondíciók:
– nincs regisztrációs díj
– ingyenes szállás a szervezőbizottság diákszállásán
– a repülőjegy költségét a Tudományos Diákköri Tanács átvállalja

Figyelem! Az Oroszországba történő beutazás vízumköteles, melynek díja a hallgatót terheli.

Pályázhatnak a Semmelweis Egyetem TDK-hallgatói a 2019-es TDK-konferencián I./II./III. díjat nyert előadásukkal. A pályázatnak tartalmaznia kell a következőket:
– rövid motivációs levél
– az előadás absztraktja angol nyelven (legfeljebb 3500 karakter, szóközökkel)
– a pályázó szakmai önéletrajza, külön kiemelve a tudományos diákköri eredményeit.

A TDT bíráló bizottsága a beérkezett pályázatokat értékeli, a kiutazásra maximum húsz hallgatót javasol, a nyerteseket március 25-ig e-mailben értesíti.