Kedves Hallgatók!

A Városmajori Szív- és Érgyógyászati Klinikán experimentális kardiológiai munkacsoportba várom tudományos diákköri tevékenységre vágyó, elsősorban harmad- vagy negyedéves hallgatók jelentkezését.

A kísérletes kutatások középpontjában sportkardiológiai témakörök állnak. Az elsajátítható módszerek között in vivo technikák (kisállat-echokardiográfia, in vivo elektrofiziológia, nyomás-térfogat analízis) és in vitro technikák (Western blot, génexpressziós vizsgálat, immunhisztokémia) is megtalálhatóak.

Emellett klinikai témakörben (iszkémiás szívbetegség és ezzel kapcsolatos képalkotás) is szívesen fogadok jelentkezést.

A jelentkezéseket, melyek tartalmaznak egy önéletrajzot és rövid motivációs levelet, elektronikus formában várom az o.attilio@gmail.com e-mail címre.

Érdeklődés esetén a munkacsoport aktuális publikációit szívesen elküldöm.

Várom a jelentkezéseket február első hetében, üdvözlettel:

Dr. Oláh Attila, egyetemi tanársegéd