Az egyetem munkatársai által beadott védőoltások száma - 2022. augusztus 15.
535976 Összes oltás

Rektori Pályamunkák eredménye 2019/2020

Név Helyezés
Balog Vera ÁOK VI. I. sz. Gyermekgyógyászati Klinika I. hely
Bányai Bálint Péter ÁOK VI., Szülészeti és Nőgyógyászati Klinika I. hely
Christian Karimé ÁOK VI. Városmajori Szív- és Érgyógyászati Klinika I. hely
Györffy Anita Andrea ÁOK VI. Arc- Állcsont-Szájsebészeti és Fogászati Klinika I. hely
Kálmán Marcell, Prókai Gábor FOK VI. Fogpótlástani Klinika I. hely
Kis Boldizsár ÁOK VI. Városmajori Szív- és érgyógyászati Klinika I. hely
Kispál Erika ÁOK V. Városmajori Szív- és Érgyógyászati Klinika I. hely
Kotmayer Lili ÁOK. IV. I. sz. Patológiai és Kísérleti Rákkutató Intézet I. hely
Miklós Dominika ÁOK V. Szülészeti és Nőgyógyászati Klinika I. hely
Pásztor Balázs László GYTK Szerves Vegytani Intézet I. hely
Stengl Roland, Daradics Noémi ÁOK VI. Városmajori Szív- és Érgyógyászati Klinika I. hely
Szécsi Balázs ÁOK VI. Aneszteziológiai és Intenzív Terápiás Klinika, Városmajori Szív- és Érgyógyászati Klinika I. hely
Szekér Dóra Edina FOK V. Gyermekgyógyászati és Fogszabályozási Klinika I. hely
Szilágyi Gábor Sándor ÁOK VI. Orvosi Vegytani Intézet I. hely
Turbók Péter ÁOK VI. Arc- Állcsont-Szájsebészeti és Fogászati Klinika I. hely
Veres Boglárka ÁOK VI. Városmajori Szív- és Érgyógyászati Klinika I. hely
Virág-Tulassay Eszter ÁOK V. Városmajori Szív- és Érgyógyászati Klinika, Kardiológiai Tanszék I. hely
Zichó Krisztián, ÁOK VI. Anatómiai Szövet- és Fejlődéstani Intézet I. hely
Ábrahám Evelin ÁOK V. Szülészeti és Nőgyógyászati Klinika II. hely
Antal Dóra ÁOK V. Orvosi Biokémiai Intézet II. hely
Bacsárdi Anna ÁOK VI. II. sz. Belgyógyászati Klinika II. hely
Dobszay Annamária GYTK V. Egyetemi Gyógyszertár II. hely
Hergár Luca ÁOK V. Ortopédiai Klinika II. hely
Kalabay Márton, Szász Zsófia ÁOK IV. Genetikai, Sejt- és Immunológiai Intézet II. hely
Nádasdi Petra ÁOK VI. Farmakológiai és Farmakoterápiás Intézet II. hely
Orosz Emma ÁOK VI. Idegsebészeti Tanszék II. hely
Svidró Eszter FOK V. Fogászati és Szájsebészeti Oktató Intézet II. hely
Szász-Jenei Hanna ÁOK VI. I. sz. Gyermekgyógyászati Klinika II. hely
Ungvári- Veres Anita ÁOK V. I. sz. gyermekgyógyászati Klinika II. hely
Bosch Anna FOK V. GYeermekfogászati és Fogszabályozási Klinika III. hely
Bukovszky Botond FOK V. Onkológiai Tanszék III. hely
Gombocz Eszter ÁOK V. Szemészeti Klinika III. hely
Király Zsófia ÁOK VI. Bőr- Nemikórtani és Bőrgyógyászati Klinika III. hely
Mérges Gergely ÁOK V. Városmajori Szív- és Érgyógyászati Klinika, Kardiológiai Tanszék III. hely
Pomozi Enikő ÁOK VI. Városmajori Szív- és Érgyógyászati Klinika, Érsebészeti Tanszék III. hely
Szalai Orsolya ÁOK VI. Városmajori Szív- és Érgyógyászati Klinika III. hely
Száraz Lili ÁOK VI. Városmajori Szív- és Érgyógyászati Klinika, Kardiovaszkuláris Képalkotó Kutatócsoport III. hely
Sziklai Dominik ÁOK VI. Bőr- Nemikórtani és Bőronkológiai Klinika III. hely
Várallyay Anett Anna GYTK IV. Transzlációs Medicina Intézet III. hely
Alizadeh Dzsenifer Sahar GYTK V. Szerves Vegytani Intézet különdíj
Bartolák Éva FOK IV. Fogászati és Szájsebészeti Oktató Intézet különdíj
Benke Fruzsina Erika ETK IV. Társadalomtudományi Tanszék különdíj
Boronyák Evelin ÁOK VI. Onkológiai Centrum különdíj
Budai Bettina Evelin ÁOK VI. Orvosi Képalkotó Klinika különdíj
Búr Zsófia GYTK V. Élettani Intézet, Laboratóriumi Medicina Intézet különdíj
Daradics Noémi, Stengl Roland ÁOK VI. Városmajori Szív- és Érsebészti Klinika különdíj
Drácz Bálint ÁOK VI. I. sz. Patológiai és Kísérleti Rákkutató Intézet különdíj
Erdős Sándor ÁOK VI. II. sz. Gyermekgyógyászati Klinika különdíj
Horváth Viktória Bea ÁOK V. Élettani Intézet különdíj
Lipták Laura, Lipták Klaudia FOK V. Konzerváló Fogászati Klinika különdíj
Minya Patrícia ÁOK V. I. sz. Gyermekgyógyászati Klinika különdíj
Nagy-Csoma Luca FOK V. Fogászati és Szájsebészeti Oktató Intézet különdíj
Puskás Fanni Andrea, Zámodics Máté FOK V. Konzerváló Fogászati Klinika különdíj
Sági Viktória ÁOK VI. II. sz. Gyermekgyógyászati Klinika különdíj
Simai Andrea ÁOK V. I. sz. Gyermekgyógyászati Klinika különdíj
Stubnya Bence Gusztáv ÁOK VI. Ortopédiai Klinika különdíj
Szalai Luca ÁOK VI. II. sz. Patológiai Intézet különdíj
Wolf Tamás Róbert ÁOK VI. Orvosi Képalkotó Klinika különdíj