Rektori Pályamunkák eredménye 2019/2020

I.díj (18 fő)

Balog Vera ÁOK VI. I. sz. Gyermekgyógyászati Klinika

Bányai Bálint Péter ÁOK VI., Szülészeti és Nőgyógyászati Klinika

Christian Karimé ÁOK VI. Városmajori Szív- és Érgyógyászati Klinika

Györffy Anita Andrea ÁOK VI. Arc- Állcsont-Szájsebészeti és Fogászati Klinika

Kálmán Marcell, Prókai Gábor FOK VI. Fogpótlástani Klinika

Kiss Boldizsár ÁOK VI. Városmajori Szív- és érgyógyászati Klinika

Kispál Erika ÁOK V. Városmajori Szív- és Érgyógyászati Klinika

Kotmayer Lili ÁOK. IV. I. sz. Patológiai és Kísérleti Rákkutató Intézet

Miklós Dominika ÁOK V. Szülészeti és Nőgyógyászati Klinika

Pásztor Balázs László GYTK V. Szerves Vegytani Intézet

Stengl Roland, Daradics Noémi ÁOK VI. Városmajori Szív- és Érgyógyászati Klinika

Szécsi Balázs ÁOK VI. Aneszteziológiai és Intenzív Terápiás Klinika, Városmajori Szív- és Érgyógyászati Klinika

Szekér Dóra Edina FOK V. Gyermekgyógyászati és Fogszabályozási Klinika

Szilágyi Gábor Sándor ÁOK IV. Orvosi Vegytani Intézet

Turbók Péter FOK IV. Arc- Állcsont-Szájsebészeti és Fogászati Klinika

Veres Boglárka ÁOK VI. Városmajori Szív- és Érgyógyászati Klinika

Virág-Tulassay Eszter ÁOK V. Városmajori Szív- és Érgyógyászati Klinika, Kardiológiai Tanszék

Zichó Krisztián, ÁOK VI. Anatómiai Szövet- és Fejlődéstani Intézet

 

 

II. díj (11fő)

Ábrahám Evelin ÁOK V. Szülészeti és Nőgyógyászati Klinika

Antal Dóra ÁOK V. Orvosi Biokémiai Intézet

Bacsárdi Anna ÁOK VI. II. sz. Belgyógyászati Klinika

Dobszay Annamária GYTK V. Egyetemi Gyógyszertár

Hergár Luca ÁOK V. Ortopédiai Klinika

Kalabay Márton, Szász Zsófia ÁOK IV. Genetikai, Sejt- és Immunológiai Intézet

Nádasdi Petra ÁOK VI. Farmakológiai és Farmakoterápiás Intézet

Orosz Emma ÁOK VI. Idegsebészeti Tanszék

Svidró Eszter FOK V. Fogászati és Szájsebészeti Oktató Intézet

Szász-Jenei Hanna ÁOK VI. I. sz. Gyermekgyógyászati Klinika

Ungvári- Veres Anita ÁOK V. I. sz. gyermekgyógyászati Klinika

 

III. díj (10 fő)

 

Bosch Anna FOK V. GYeermekfogászati és Fogszabályozási Klinika

Bukovszky Botond FOK V. Onkológiai Tanszék

Gombocz Eszter ÁOK V. Szemészeti Klinika

Király Zsófia ÁOK VI. Bőr- Nemikórtani és Bőrgyógyászati Klinika

Mérges Gergely ÁOK V. Városmajori Szív- és Érgyógyászati Klinika, Kardiológiai Tanszék

Pomozi Enikő ÁOK VI. Városmajori Szív- és Érgyógyászati Klinika, Érsebészeti Tanszék

Szalai Orsolya ÁOK VI. Városmajori Szív- és Érgyógyászati Klinika

Száraz Lili ÁOK VI. Városmajori Szív- és Érgyógyászati Klinika, Kardiovaszkuláris Képalkotó Kutatócsoport

Sziklai Dominik ÁOK VI. Bőr- Nemikórtani és Bőronkológiai Klinika

Várallyay Anett Anna GYTK IV. Transzlációs Medicina Intézet

 

Dicséretben részesültek (19 fő):

 

Alizadeh Dzsenifer Sahar GYTK V. Szerves Vegytani Intézet

Bartolák Éva FOK IV. Fogászati és Szájsebészeti Oktató Intézet

Benke Fruzsina Erika ETK IV. Társadalomtudományi Tanszék

Boronyák Evelin ÁOK VI. Onkológiai Centrum

Budai Bettina ÁOK VI. Orvosi Képalkotó Klinika

Búr Zsófia GYTK V. Élettani Intézet, Laboratóriumi Medicina Intézet

Daradics Noémi, Stengl Roland ÁOK VI. Városmajori Szív- és Érsebészti Klinika

Drácz Bálint ÁOK VI. I. sz. Patológiai és Kísérleti Rákkutató Intézet

Erdős Sándor ÁOK VI. II. sz. Gyermekgyógyászati Klinika

Horváth Viktória Bea ÁOK V. Élettani Intézet

Lipták Laura, Lipták Klaudia FOK V. Konzerváló Fogászati Klinika

Minya Patrícia ÁOK V. I. sz. Gyermekgyógyászati Klinika

Nagy-Csoma Luca FOK V. Fogászati és Szájsebészeti Oktató Intézet

Puskás Fanni Andrea, Zámodics Máté FOK V. Konzerváló Fogászati Klinika

Sági Viktória ÁOK VI. II. sz. Gyermekgyógyászati Klinika

Simai Adrienn ÁOK V. I. sz. Gyermekgyógyászati Klinika

Stubnya Bence Gusztáv ÁOK VI. Ortopédiai Klinika

Szalai Luca ÁOK VI. II. sz. Patológiai Intézet

Wolf Tamás Róbert ÁOK VI. Orvosi Képalkotó Klinika