Az alábbi pályázati lehetőséget szeretnénk szíves figyelmébe ajánlani:

A Semmelweis Egyetem évtizedek óta kiváló kapcsolatot ápol a Heidelberg-i és Freiburg-i Egyetemmel,melynek keretében a legkiválóbb tehetségek közül évente 6 hallgató, 10 hónapos kutatómunkát végezhet e nemzetközi élvonalba tartozó egyetemek egyik intézetében.
A Semmelweis Egyetem és a Kerpel-Fronius Ödön Tehetséggondozó Tanácsa„Az orvos-, egészségtudományi- és gyógyszerészképzés tudományos műhelyeinek fejlesztése”című,EFOP-3.6.3.-VEKOP-16-2017-00009 azonosítószámú projekt-támogatás keretében hazai oldalról is ösztönözni és elismerni kívánja azokat a hallgatókat, akik erre az ösztöndíjra méltók,fél millió forintos, szabadon felhasználható ösztöndíj támogatással.
A Jellinek Harry ösztöndíj célja a kutatói mobilitás, nemzetközi tapasztalatszerzés és szakmai kapcsolatépítés.
A hazatérő hallgatók a Kerpel-Fronius Ödön Tehetséggondozó Program által szervezett Jellinek Harry német-magyar ösztöndíj program fórumán beszámolnak tapasztalataikról. Az esemény 2019. november 11-én 16.00 órakor kerül megrendezésre a Semmelweis Szalonban.
Bővebb információkat a pályázatról az alábbi linken talál: