Az egyetem munkatársai által beadott védőoltások száma - 2022. június 27.
532799 Összes oltás

A Korányi Frigyes Szakkollégium idén is meghirdeti félévi felvételijét a 2021/22-es tanév tavaszi szemeszterére külsős-, illetve bentlakó szakkollégista tagságokra a Semmelweis Egyetem hallgatói számára.

A felvételi időpontja: 2022. január 29. (9:30-tól kora délutánig)

Helyszín: Korányi Frigyes Szakkollégium – Budapest, Hársfa utca 59/b.

Jelentkezési határidő: 2022. január 27.

A jelentkezés menete:

Felvételi jelentkezésed küldd el a habil.harsfa@gmail.com címre, melynek tárgya a következő legyen: hársfafelveteli2022.
Az alábbi dokumentumokat csatold az emailhez:

1. Fényképes amerikai típusú önéletrajz
  2. Igazolás C típusú B2 szintű nyelvvizsgáról
  3. Leckekönyv kivonat a 2021/2022-es tanév első szemeszteréről, a minimum 4,0 súlyozatlan tanulmányi átlag igazolására
  4. Amennyiben legalább harmadéves vagy, TDK tevékenység igazolása
  5. Motivációs levél (min. 250 szó), amiben az alábbiakra mindenképp térj ki:
    • Hol hallottál a szakkollégiumról?
    • Miért szeretnél szakkollégista lenni?
    • Mit gondolsz erősségednek, amivel segíteni tudnád a kollégiumot?
  6. Készíts magadról egy 3 perces prezentációt, amellyel a felvételi napján bemutatkozhatsz.

Amennyiben megkaptuk a jelentkezésedet, e-mailben visszajelzünk.
Csak a határidőig hiánytalanul beérkezett pályázatokat áll módunkban elfogadni!

A felvételi napján a szakkollégisták körében zajló programok, beszélgetések keretében szeretnénk Téged jobban megismerni. Az elkészített bemutatkozó prezentációt ne felejtsd el magaddal hozni!
A járványügyi helyzetre való tekintettel mindenki hozzon magával az orrot és szájat eltakaró maszkot.

Abban az esetben is szívesen várunk, ha nem szeretnél beköltözni, és inkább külsős tagságra pályáznál.

Kérdés esetén keress minket bátran a fenti e-mail címen! Ha jelentkezés előtt Te is többet szeretnél megtudni rólunk, látogasd meg honlapunkat, Facebook-és Instagram oldalunkat!

Szeretettel várunk!

Üdvözlettel: