Az egyetem munkatársai által beadott védőoltások száma - 2021. május 12.
240506 Összes oltás
14164 Beoltott Semmelweis Polgár

Üdvözlünk a 2020-as augusztusi felvételink kapujában!

Szakkollégiumunk idén nyáron is megrendezi felvételi táborát a Semmelweis Egyetem hallgatói számára.

A felvételi időpontja: 2020. augusztus 30-31.

Találkozó: Korányi Frigyes Szakkollégium – Budapest, Hársfa utca 59/b(időpont később).

A tábor helyszíne: Balatonakarattya.

A tábor költsége: 9 000 Ft (módosult) (mely magában foglalja a szállást, az étkezést és az eszközöket.)

Jelentkezési határidő: 2020. augusztus 28. 23:59.

A jelentkezés menete:

Felvételi jelentkezésed küldd el a habil.harsfa@gmail.com címre, melynek tárgya a következő legyen: hársfafelveteli2020nyár.
Az alábbi dokumentumokat csatold az emailhez:

1. Fényképes amerikai típusú önéletrajz
  2. Igazolás C típusú B2 szintű nyelvvizsgáról
  3. Nem frissen felvett hallgatók esetén leckekönyv kivonat a 2019/2020-as tanév második szemeszteréről, a minimum 4,0 súlyozatlan tanulmányi átlag igazolására
  4. Motivációs levél (min. 250 szó), amiben az alábbiakra mindenképp térj ki:
    • Hol hallottál a szakkollégiumról?
    • Miért szeretnél szakkollégista lenni?
    • Mit gondolsz erősségednek, amivel segíteni tudnád a kollégiumot?
  5. Készíts magadról egy 3 perces prezentációt, amellyel a felvételi napján bemutatkozhatsz nekünk.

Ha megkaptuk a jelentkezésedet, e-mailben visszajelzünk.
Csak a határidőig hiánytalanul beérkezett pályázatokat áll módunkban elfogadni!

A felvételi két napján a szakkollégisták körében zajló programok, feladatok és beszélgetések keretében szeretnénk Téged jobban megismerni. Az elkészített bemutatkozó prezentációt ne felejtsd el magaddal hozni!

Abban az esetben is szívesen várunk, ha nem szeretnél beköltözni, és inkább külsős tagságra pályáznál.

Kérdés esetén keress minket bátran a fenti e-mail címen! Ha jelentkezés előtt Te is többet szeretnél megtudni rólunk, látogasd meg honlapunkat, Facebook-és Instagram oldalunkat!

A tábor facebook eseményét itt találod.

Szeretettel várunk!

Üdvözlettel:

Habilitációs Bizottság
Korányi Frigyes Szakkollégium

u.i.: Ha a felvételiben bármi változás lesz a körülmények miatt, a jelentkezőket e-mailben értesítjük!