Betűméret: A A A

Semmelweis Jóga és Életmódtábor

KEDVES HALLGATÓK!

Idén újra megrendezésre kerül a SEMMELWEIS JÓGA ÉS ÉLETMÓD TÁBOR A SPORTKÖZPONTBAN.

Az alábbiakban néhány információt szeretnénk küldeni a táborral kapcsolatban. A jógatábort a Semmelweis Egyetem diákjainak hirdetjük meg azzal a céllal, hogy a hallgatók megismerkedhessenek a jógikus életmód alapelveivel. A tábor programjában jógaórák, jógikus életmóddal kapcsolatos előadások, stressz kezelésre alkalmas technikák gyakorlása szerepelnek és mentálhigiéniés foglalkozások. Étkezést biztosítunk. A tábort 30 fő részére hirdetjük meg.

A tábor időpontja: 2020. július 6-tól 10-ig, reggel 7-től 17 óráig, vidékieknek szállást is tudunk biztosítani.

Jelentkezési határidő: 2020. július 1.

A tábor helye: SE Sportközpont, Cím: 1107 Budapest, Zágrábi utca 14. http://semmelweis.hu/sportkozpont/)

A részvételi díj 5000 Ft (1000 Ft/nap/fő).

Jelentkezni a Sportközpontban a részvételi díj befizetésével lehet előre egyeztetett időpontban a +36-1/459-1500 mellék: 60641 tárcsázásával

Regisztrálni az alábbi űrlap kitöltésével lehet: