Kedves Nyolcadikosok!

Kedves Szülők!

Köszönjük, hogy sokan választották iskolánkat.

A felvételi jegyzékben a tanuló azonosítója (jeligéje) mellett látható az elért pontszám és az, hogy melyik tagozatunkon, hányadik helyen szerepel. Aki több tagozatot is megjelölt, annak több oszlopban is szerepel sorszám.

Azt reméljük, hogy táblázatunk segítséget nyújt ahhoz, hogy mindenki jobban lássa a tagozati listán elfoglalt helyét. Ha valaki több tagozatot is megjelölt, akkor több tagozaton is szerepel a rangsoron, de csak egyetlen helyre – az iskolánkban az elsőként megjelöltre – fog felvételt nyerni. Így a többi tagozaton a helye felszabadul. Ha valaki nem a mi iskolánkat jelölte meg első helyen, akkor, ha a másik iskolába nyer felvételt, az ő helye is felszabadul. Így a jelentkező a valóságban akár több tíz hellyel is előrébb léphet.

Azonos pontszám esetén iskolánk felvételi eljárás rendje szerint rangsoroltuk a tanulókat.

Ha kérdése van a rangsorral kapcsolatban, keresse Bergholdné Kézdi Katalin igazgatóhelyettest a 215 7579 telefonszámon.

Rangsor_2024