Az egyetem munkatársai által beadott védőoltások száma - 2021. április 19.
164340 Összes oltás
13734 Beoltott Semmelweis Polgár

Kedves Nyolcadikos Jelentkezők!

A pályaalkalmassági beszélgetésekre 2021. február 23. – március 10. között, délutánonként kerül sor.

Azokat a jelentkezőket, akik a jelentkezési lapon megadták az e-mail címüket, e-mailben hívjuk majd meg a pályaalkalmassági beszélgetésre, amelyet online formában (Google Meet vagy Zoom) fogunk lebonyolítani. Kérjük, hogy a tanulók bekapcsolt kamerával és mikrofonnal jelentkezzenek majd be.

Kérjük, hogy akik nem adták meg az e-mail címüket, azok a human@r-wallenberg.hu címre pótlólag küldjék el február 25-ig!

Akik technikai okokból nem elérhetők egy online beszélgetésre, azok ezt a human@r-wallenberg.hu e-mail címen, vagy a (1)215 7579 telefonszám 133 melléken jelezzék iskolánknak február 25-ig! Őket március 1-5. között személyesen fogadjuk az iskolában.

A pályaalkalmassági beszélgetések eredményét március 12-én, a honlapon hozzuk nyilvánosságra.