Az egyetem munkatársai által beadott védőoltások száma - 2022. augusztus 18.
536180 Összes oltás

Kedves, Budapesten konduktori állást kereső Kolléga!

Szeretettel várjuk jelentkezésedet!
Életünkbe, munkánkba videókon keresztül is betekinthetsz: https://www.youtube.com/…/UCoCCpEPZOpYx_yEFfon23TA/videos
GYIK:
1. Közalkalmazotti besorolás szerinti a bérezés? – 2022. év óta Alapítvány tartja fenn a Semmelweis Egyetemet és így minket is. Ez több lehetőséget nyújt számunkra. A közalkalmazotti besorolás szerint bérbesorolás kiegészül a teljesítmény alapú, differenciált munkáltatói bérkiegészítés előnyével.
2. Van e caffeteria? – Igen, próbaidő után (pontosabban 4. hónapot követően) jelenleg havi 20.000,-ft SZÉP kártyára
3. Mennyi a munkaidő? – Mint minden kizárólag SNI-s diákokat, gyermekeket nevelő, oktató intézményben: 20 óra közvetlen oktatás, nevelés és 20 óra a többi (intézményen kívül is végezhető)pedagógusi tevékenységre.
4. Jár-e a gyógypedagógiai pótlék? – Igen
5. Jár-e a kiegészítő pedagógus szabadság? – Igen
 Kiss Anna intézményvezető-helyettest közvetlenül is kereshetitek a további részletekért.
Bízom a mihamarabbi találkozásban, közös munkánk sikerében!
Tisztelettel: Makk Ádám, intézményvezető

Intézményünk az alábbi állásokra várja új munkatársait:

Pedagógiai Szakszolgálat Intézményegység:

• Jelenleg nincs betöltetlen állás

Konduktív Gyakorló Általános Iskola és Kollégium Intézményegység:

Konduktív Szakiskola Intézményegység:

Utazó Konduktori Szolgálat Intézményegység:

• Jelenleg nincs betöltetlen álláshely

A pályázatokat a kiss.anna@semmelweis-univ.hu intézményvezető-helyettesi címre  kérjük megküldeni.

Intézményen belüli átjelentkezéshez kérjük a következő űrlap kitöltését:

ŰRLAP