Hogyan érhető el, hogy állandó szorongás nélkül, kellő önbizalommal érvényesítsük magunkat de közben másokat ne bántsunk meg? Hogyan léphetünk igényeink kielégítése érdekében úgy, hogy egyre ritkábban legyünk dühösek, idegesek, lehangoltak? Hogyan tudjuk megőrizni nyugalmunkat, úrrá lenni feszültségeinken, megbántódásainkon, tehetetlenség érzésünkön nehéz emberekkel, nehéz helyzetekben, konfliktusok esetén?

Ennek a gondolkodás- és viselkedésmódnak a megtanulását kínálja a tréning.

Aktívan léphetünk igényeink kielégítése érdekében úgy, hogy közben másokat sem sértünk meg.

A különböző élettereinkben, emberi kapcsolatainkban megvalósítható a kiegyensúlyozott, konstruktív együttműködés, ami az asszertív magatartás legfontosabb eleme.

A segítő szakmában dolgozó szakemberek eszköztárában igen fontos ez a képesség, amelynek segítségével professzionális szinten tudják kielégítően jól működtetni az emberi kapcsolatokat.

A tréninget kifejezetten ajánljuk pszichológusoknak, orvosoknak.

• Kreditpont érték: 32 pont
  • A tanfolyamot tartja: Dr. Felleginé Takács Anna, klinikai szakpszichológus, pszichoterapeuta
  • Időtartam: 2×8 óra
  • Időpont: 2020. január 24-25. Kezdés: 2020. január 24. 10 óra