43247/AUT/2024

Innováció, Kutatás, Szakértelem – több mint 250 éve

A Semmelweis Egyetem Magyarország és a közép-európai régió vezető orvos-egészségügyi felsőoktatási intézménye, mely szakegyetemként egyedülálló az országban. Több mint 10 000 munkavállalót foglalkoztató Egyetemünk kiemelt stratégiai célja, hogy bejusson Európa legjobb 5 gyógyító szakegyeteme közé.

A Semmelweis Egyetem

Idegsebészeti és Neurointervenciós Klinikája

pályázatot hirdet

üzemeltetési szakértő
(orvostechnológus)

munkakör betöltésére.

Mik lesznek a legfontosabb feladatok?

• Az Idegsebészeti és Neurointervenciós Klinika orvostechnikai eszközeinek nyilvántartása;
  • Közreműködés az orvostechnikai eszközök beszerzésében;
  • Karbantartási, felülvizsgálati, javítási feladatok közbeszerzési eljárásainak előkészítése, lebonyolítása és utókövetése;
  • A folyamatok, eljárások támogatása orvostechnikai szakmai, szakértői feladatok ellátásával;
  • Belső műszergazdálkodási és egyéb vonatkozó szabályok naprakész ismerete;
  • Szállítói, intézményi szakmai kapcsolattartás;

A munkakör betöltéséhez szükséges feltételek:

• szakirányú végzettség;
  • min. 1 év releváns munkatapasztalat;
  • pontos, precíz munkavégzés;
  • jó szervező és kommunikációs készség;

Amit kínálunk:

• teljes munkaidős, határozatlan idejű foglalkoztatás
  • cafeteria (SZÉP kártya, iskolakezdési támogatás, All You Can Move sportolási lehetőség)
  • stabil munkahely
  • kellemes munkakörnyezet a belvárosban kiváló tömegközlekedési lehetőséggel

Családbarát munkahely vagyunk:

• ingyenes egészségügyi szűrőprogramokat szervezünk
  • háziorvosi rendelés biztosítása munkatársaink és családtagjaik számára
  • Semmelweis kártyával több partnerünknél dolgozói kedvezmény (kultúra, nyelvtanfolyam, szolgáltatások, szórakozás, sport)
  • saját óvodánk van, bölcsődei helyeket, illetve kedvezményes nyári tábor lehetőséget, a tanítási szünetekben pedig gyermekfelügyeletet is tudunk biztosítani a dolgozóink gyermekei számára
  • mentálhigiénés és életmód tanácsadást biztosítunk

Munkavégzés helye:

1145 Budapest, Amerikai út 57.

A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:

• önéletrajz
  • nyilatkozat a pályázó hozzájárulásáról, hogy pályázati anyagát az Egyetem Szervezeti és Működési Szabályzatában rögzített bizottságok és testületek megismerjék (a nyilatkozat erre a linkre kattintva letölthető)

A jelentkezését a palyazat.human@semmelweis.hu címre várjuk a hivatkozási szám megjelölésével: 43247/AUT/2024.

Legyen Ön is Semmelweis Polgár!

Az alkalmazás feltétele három hónapnál nem régebbi hatósági erkölcsi bizonyítvány.