Az egyetem munkatársai által beadott védőoltások száma - 2021. július 28.
350845 Összes oltás

Pályázat a Szociális bizottsági tag pozícióra

A Hallgatói Önkormányzat nyílt pályázatot hirdet 3 darab Szociális bizottsági tag pozíció betöltésére, melyre minden Semmelweis Egyetemre járó, aktív hallgatói jogviszonnyal rendelkező hallgató pályázatot nyújthat be.

A pályázatnak tartalmaznia kell:

• önéletrajzot
  • motivációs levelet – benne kart, évfolyamot
  • 15 napnál nem régebbi hallgatói jogviszony igazolást.
  • Az alábbi kérdések alapján kidolgozott pályamunkát

• Pályáztál már valaha szociális ösztöndíjra? Ismered a pályázat feltételeit, a benyújtandó dokumentumok listáját, a kérvényvéleményezés jogi és etikai hátterét?
  • Mi az, amit a legfontosabbnak tartasz egy szociális/kollégiumi/Nemzeti Felsőoktatási Ösztöndíj pályázat bírálásánál?
  • Mi az, amivel a Szociális bizottság tagjaként segíteni tudnád hallgatótásaidat?
  • Melyik feladatrészt vállalnád legszívesebben a bizottság munkájából?
  • Mennyire tartod magad szociálisan érzékeny személynek, mit jelent számodra a szociális érzékenység? Egy feladat gyors elvégzése motivál inkább, vagy az, hogy aprólékosabb munka árán hallgatótársadnak kedvezőbb megoldást találj?

• Tegyél javaslatot, mi az, amivel tovább tudnád javítani a hallgatói pályázatok javításának gyorsaságát és hatékonyságát!

Pályázat benyújtásának határideje: 2020.11.04. éjfél

Pályázat benyújtásának módja: elektronikusan, a hok.utanpotlas@semmelweis-univ.hu címre

A pályázatot a Szociális bizottság vezetője bírálja el, és az érvényes pályázatot benyújtó hallgatók közül szóbeli meghallgatás után választ a bizottsági tag pozícióra.