Az egyetem munkatársai által beadott védőoltások száma - 2021. július 28.
350845 Összes oltás

Pályázat az Oktatási bizottsági tag pozícióra

A Hallgatói Önkormányzat nyílt pályázatot hirdet 3 darab Oktatási bizottsági tag pozíció betöltésére, melyre minden Semmelweis Egyetemre járó, aktív hallgatói jogviszonnyal rendelkező hallgató pályázatot nyújthat be.

A pozíciók az alábbiak szerint oszlanak meg:

• 1 fő FOK I. évfolyam évfolyamképviselő pozíció
  • 2 fő EKK Msc hallgató évfolyamképviselő pozíció

A pályázatnak tartalmaznia kell:

• önéletrajzot
  • motivációs levelet – benne kart, évfolyamot
  • 15 napnál nem régebbi hallgatói jogviszony igazolást.
  • Az alábbi kérdések alapján kidolgozott pályamunkát

• Mit látsz a legnagyobb kihívásnak az oktatási érdekképviseleti munkában? Hogyan hoznád közelebb a HÖK-öt a hallgatókhoz? Térj ki arra, ha van új projekt ötleted az oktatás fejlesztésére és az oktatasi környezetre vonatkozóan, amit szívesen megvalósítanál!

Pályázat benyújtásának határideje: 2020.11.04. éjfél

Pályázat benyújtásának módja: elektronikusan, a hok.utanpotlas@semmelweis-univ.hu címre

A pályázatot az Oktatási bizottság vezetője bírálja el, és az érvényes pályázatot benyújtó hallgatók közül szóbeli meghallgatás után választ a bizottsági tag pozícióra.