Az egyetem munkatársai által beadott védőoltások száma - 2021. július 28.
350845 Összes oltás

Pályázat a Média bizottsági tag pozícióra

A Hallgatói Önkormányzat nyílt pályázatot hirdet 4 darab Média bizottsági tag pozíció betöltésére, melyre minden Semmelweis Egyetemre járó, aktív hallgatói jogviszonnyal rendelkező hallgató pályázatot nyújthat be.

A pályázatnak tartalmaznia kell:

• önéletrajzot
  • motivációs levelet – benne kart, évfolyamot
  • 15 napnál nem régebbi hallgatói jogviszony igazolást.
  • Az alábbi kérdések alapján kidolgozott pályamunkát

Kérdések grafikus számára:

• Milyen képszerkesztő programoknak ismered a használatát? Milyen eszközök használatával vagy tisztában a programokon belül? Van-e hozzá megfelelő elektronikus eszközöd? (laptop, tablet, rajztábla, stb.) Amennyiben van portfóliód, azt oszd meg velünk!

• Készíts egy cover fotót a Gólyabál vagy Jégfarsang rendezvényünkhoz! Készíts grafikát egy általad választott hír kommunikálásához Facebook oldalunkon! Mit gondolsz jelenlegi arculatunkról és annak elemeiről? Ha változtatnál rajta akkor mit, és miért?

Kérdések fotós számára:

• Milyen eszközökkel dolgozol, és milyen képszerkesztő programokat használsz? Amennyiben van portfóliód, azt oszd meg velünk!

• Készíts egy szakmai portréfotó-sorozatot egy modell segítségével!

Pályázat benyújtásának határideje: 2020.11.04. éjfél

Pályázat benyújtásának módja: elektronikusan, a hok.utanpotlas@semmelweis-univ.hu címre

A pályázatot a Média bizottság vezetője és a Fotográfiáért felelős elnöki megbízott bírálja el, az érvényes pályázatot benyújtó hallgatók közül szóbeli meghallgatás után választanak a bizottsági tag pozícióra.