Az egyetem munkatársai által beadott védőoltások száma - 2021. július 28.
350845 Összes oltás

Pályázat a Külügyi bizottsági tag pozícióra

A Hallgatói Önkormányzat nyílt pályázatot hirdet 2 darab Külügyi bizottsági tag pozíció betöltésére, melyre minden Semmelweis Egyetemre járó, aktív hallgatói jogviszonnyal rendelkező hallgató pályázatot nyújthat be.

A pályázatnak tartalmaznia kell:

• önéletrajzot
  • motivációs levelet – benne kart, évfolyamot
  • 15 napnál nem régebbi hallgatói jogviszony igazolást.
  • Az alábbi kérdések alapján kidolgozott pályamunkát

• Szerinted hogyan lehet a külföldi és magyar hallgatókat egymással közelebb hozni? Mi szükséges egy szorosabb kapcsolat és közös közösségek kialakulásához? Milyen online és offline módon érnéd ezt el?

• Hogyan segítenéd külföldi hallgatótársaidat tanulmányi ügyeikben? Mi szerinted számukra a legnagyobb nehézség tanulmányaik terén, és hogyan oldanád ezt meg? Miért te lennél erre a szerepre a legjobb ember?

Pályázat benyújtásának határideje: 2020.11.04. éjfél

Pályázat benyújtásának módja: elektronikusan, a hok.utanpotlas@semmelweis-univ.hu címre

A pályázatot a Külügyi bizottság vezetője bírálja el, és az érvényes pályázatot benyújtó hallgatók közül szóbeli meghallgatás után választ a bizottsági tag pozícióra.