Az egyetem munkatársai által beadott védőoltások száma - 2021. július 28.
350845 Összes oltás

Pályázat a Kommunikációs bizottsági tag pozícióra

A Hallgatói Önkormányzat nyílt pályázatot hirdet 1 darab Kommunikációs bizottsági tag pozíció betöltésére, melyre minden Semmelweis Egyetemre járó, aktív hallgatói jogviszonnyal rendelkező hallgató pályázatot nyújthat be.

A pályázatnak tartalmaznia kell:

• önéletrajzot
  • motivációs levelet – benne kart, évfolyamot
  • 15 napnál nem régebbi hallgatói jogviszony igazolást.
  • Az alábbi kérdések alapján kidolgozott pályamunkát

• Miért tartod fontosnak, hogy a Hallgatói Önkormányzat hangsúlyt fektessen a kommunikációra? Melyek azok a kommunikációs csatornák, amelyek szerinted a leghasznosabbak?

• Hogyan írnál meg egy 4-5 mondatból álló Facebook promóciós szöveget magyarul és angolul, az alábbi témában: „Toborzás a Medikus Zenekarba”?

Pályázat benyújtásának határideje: 2020.11.04. éjfél

Pályázat benyújtásának módja: elektronikusan, a hok.utanpotlas@semmelweis-univ.hu címre

A pályázatot a Kommunikációs bizottság vezetője bírálja el, és az érvényes pályázatot benyújtó hallgatók közül szóbeli meghallgatás után választ a bizottsági tag pozícióra.