Munkakör:
– Gyógyszerbiztonsági cikkelemző
– otthoni munkavégzés
– egyéni

“Gyógyszerbiztonsági cikkelemző – részmunkaidős
A ComFit Europe Kft., mely egy magyar székhelyű, orvosszakmai irodalmi adatok gyógyszerbiztonsági figyelésével foglalkozó start-up cég, új kollégákat keres gyógyszerbiztonsági cikkelemzői/rögzítői pozícióra. A pozíció lényege az orvosi szakmai lapokban megjelenő cikkek gyógyszerbiztonsági szempontú elemzése és a belőlük nyert adatok szoftverben való rögzítése.
Szükséges végzettség:
• orvosi végzettség / negyed-, ötöd-, illetve hatodéves orvostanhallgató, vagy
• gyógyszerészi végzettség / ötödéves gyógyszerészhallgató, vagy
• fogorvosi végzettség / végzős fogorvostan hallgató
• biológia vagy biomérnök végzettség / végzős biológia, biomérnök hallgató
Elvárások:
• megbízható orvosi/biológiai ismeretek
• anyanyelvi/kiváló magyar nyelvtudás
• középfokú angol nyelvtudás (a felvételi angol nyelven zajlik)
• pontosság
• megbízható internetkapcsolat
• alapvető számítógépes ismeretek
Amit ajánlunk:
• teljesítményalapú bérezés, átlagosan 2000 Ft órabér
• rugalmas munkavégzés
• utazás nélkül, teljes egészében otthonról végezhető munka
• naprakész orvosi ismeretek szerzése
• nemzetközi csapat
• részvétel egy európai gyógyszerbiztonsági adatbázis létrehozásában
További információkért kérjük látogassa meg honlapunkat:
www.comfiteurope.eu
Amennyiben az álláslehetőség felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el jelentkezését és angol nyelvű önéletrajzát a
tutor.hungary@comfiteurope.com
e-mail címre.”

Munkáltató:
– ComFit Europe Kft
– 1149 Budapest Mexikói út 8.
– Árvay Kriszti
– tutor.hungary@comfiteurope.com
– +36203753447

Munkaerő igény:
– egyetemi hallgató, rezidens, PhD hallgató, diplomás
– ÁOK, FOK, GYTK, IV., V., VI.
– angol/magyar

Honorárium:
órabér

Pályázati időszak vége:
2023-03-31

A jelentkező által elküldendő mellékletek:
CV