Munkakör:
– Értékelő bőrgyógyász szakorvos (otthonról is végezhető) – professzionális melanoma szűrés
– bárhol, megfelelő internetkapcsolat mellett
– Egyéni

“- Professzionális anyajegy és bőrrák szűrő programunkhoz szakorvosokat keresünk a helyszíni szűrés eredményeinek online kiértékelésére, szakvélemény kiállítására, egyéni esetszám vállalás mellett, saját időbeosztás szerint. A kiértékelés bárhol és bármilyen napszakban elvégezhető (megfelelő internetkapcsolat szükséges hozzá). A szükséges felszerelést, képzést és szoftvert biztosítjuk.

Egyedülálló szűrési módszerünknek és 15 év szűrési tapasztalatunknak köszönhetően a MelanomaMobil® szakmai csapatában további elméleti, valamint naprakész gyakorlati tudásra tehet szert, és akár nagyon korai melanomák kiszűrésével motiváló, sikeres prevenciós munkát végezhet.

Ha nyitott a dermatoszkópia új generációs megoldásaira, várjuk jelentkezését!

Szűrőprogramunk: https://melanomamobil.hu/melanoma-szures/

Munkáltató:
– H Derma Kft.
– 1146 Budapest, Cházár András u. 19. 1/3.
– Bíró Andrea
andrea.biro@melanomamobil.hu
– +36 70 429 6104

Munkaerő igény:
– diplomás
– ÁOK

Honorárium:
egyéni

A jelentkező által elküldendő mellékletek:
CV