Munkakör:
– Önkéntes munka az egyetemi sürgősségin
– 1082 Budapest, Üllői út 78./a
önkéntes

“A Sürgősségi Orvostani Klinika ismét várja a leendő önkéntesek jelentkezését.
Ha szeretnél részt venni a sürgősségi ellátásban és a pandémia elleni küzdelemben akkor ez a felhívás neked szól! ;)

A munka 12 órás műszakokban zajlik (7:00-19:00 vagy 19:00-7:00). Nincs minimum óraszám, annyi műszakot vállalsz amennyit szeretnél.
A feladatkör pretriage és segédápolói feladatok ellátása. Nem baj ha nincs tapasztalatod, mert folyamatos felügyelet mellett zajlik a munkavégzés és van lehetőség mindenbe beletanulni.
A munkáért jár az egyetem által biztosított járványügyi ösztöndíj (melynek összege jelenleg 1500Ft/óra), illetve az előírt óraszám teljesítése után a járványügyi hallgatói kedvezményekre is jogosulttá válsz.

Jelentkezni a sekksbo.onkentes@gmail.com-ra küldött e-maillel tudtok név, kar és évfolyam megadásával. Ha további kérdésed van az önkéntességgel kapcsolatban azt is az említett email címre tudod megírni.”

Munkáltató:
– SE Sürgősségi Orvostani Klinika
– 1082 Budapest Üllői út 78/a
– Önkéntes koordinátorok
– sekksbo.onkentes@gmail.com
– 06302671145

Munkaerő igény:
– egyetemi hallgató
– ÁOK, FOK, ETK, I., II., III., IV., V., VI.
– magyar