Munkakör:
– Gyakornok munkatárs – fotó-, videó-és médiatartalom gyártó pozícióra
– 1094 Budapest, Ferenc tér 15. földszint 4.
– részmunkaidő

“-médiatartalmak gyártása
-profi képi-és videótartalmak készítése szakmai támogatással
-kreatív és innovatív gondolkodás
-részvétel az egyetem és lakosság számára szervezett rendezvényeken
-Photoshop és Premiere programok felhasználói szintű ismerete
-korábbi tapasztalatok és referenciák
-csapatban történő munkavégzés képessége

Amit kínálunk:
-magas szintű szakmai tapasztalat és gyakorlatszerzés a Semmelweis Egyetemen
-rugalmas munkaidő részállásban
-fizetés megegyezés alapján
-az egészségfejlesztési központ arculati megjelenésének formálása
-a Központ működésében való közreműködés
-kreatív kibontakozás lehetősége
-új, változatos kihívások a munkavégzés során
-egy fiatalos és lendületes csapat”

Munkáltató:
– Semmelweis Egészségfejlesztési Központ
– 1085 Budapest, Üllői út 26.
– Koltai Cintia
– sek@semmelweis-univ.hu
– 06 20 670 1631

Munkaerő igény:
– egyetemi hallgató
– ÁOK, FOK, GYTK, ETK, EKK, PAK, I., II., III., IV., V., VI.
– angol társalgási szinten előny

Honorárium:
egyéni

Pályázati időszak vége:
2021-12-10

A jelentkező által elküldendő mellékletek:
– 1 db szakmai önéletrajz
– minimum 5 db fotó referencia munka
– 1-3 db videó referencia munka