Munkakör:
– Háziorvos asszisztens tapasztalattal
– Kispesti háziorvos praxisba keresünk egészségügyi asszisztenst!
– Budapest 19. kerület
– teljes munkaidő

“Az adminisztráción kívül a páciensek fogadása orvosnak való asszisztencia (receptek előkészítése, jelentések stb.) is a munkakör része.

Leendő kollégánktól a következőt kérjük:
– háziorvos mellett eltöltött tapasztalat,
– lehetőség van cégünk magánegészségügyi tevékenységében való bekapcsolódásra is hamarosan nyíló pesti és budai rendelőinkben,
– körzeti ápolói szakképesítés, klinikai szakápolói (körzeti-közösségi szakápoló) szakképesítés, alapellátási közösségi szakápolói szakképesítés, ápolói (BSc) vagy ápoló (MSc) szakképesítés szükséges.

Teljes munkaidős álláslehetőség hosszútávon! Korrekt piaci bérezést és összetartó csapatot biztosítunk! Jelentkezés végzettséget igazoló dokumentummal és önéletrajzzal: info@medical.iqb.hu

Munkáltató:
– IQB Medical
– Gudovics Tatyjána
– info@medical.iqb.hu
– 06301145557

Munkaerő igény:
– diplomás

Elküldendő mellékletek:
– végzettséget igazoló dokumentum
– önéletrajz