Munkakör:
– Fogorvos
– 9200 Mosonmagyaróvár Károly út 2.
– teljes munkaidő

“CSATLAKOZZ MOSONMAGYARÓVÁR TELJESEN DIGITÁLIS FOGÁSZATÁHOZ!

A Denis & Focus Dental Centrum bővülő csapatába fogorvost keresünk. Pályakezdőként is nyugodtan jelentkezz hozzánk.

Cégünk 21 éve foglalkozik fogászati tevékenységgel, a hosszú évek kemény és kitartó munkájának köszönhetően mára már Mosonmagyaróvár élmenyőzébe tartozó fogászata lettünk. Ennek a csapatnak a részese lehetsz Te is, hogy együtt építsük tovább a fogászatunkat. Fogászatunk immáron 4 éve teljesen átállt a digitális technológiára. Célunk, hogy a kezeléseket amennyire lehet fájdalom és stresszmentesen végezze, valamint a páciensekben felébressze a fontosság és az elégedettség érzését, melynek köszönhetően tovább ajánlanak bennünket.

A fogászatunk digitális esztétikus fogpótlásokra és implantációs protetikára specializálódott.

Főbb feladatok, munkák:
-Protetikai szakterület ellátása
-Együttműködés a CAD/CAM digitális fogtechnikai laborunkkal és a klinika más részterületeivel

Az álláshoz tartozó elvárások:
-Ügyfélközpontú gondolkodást és munkavégzés
-Német nyelv társalgási szintű ismerete
-Jó kommunikációs készség
-Új technológiák iránti nyitottság
-Magabiztosság, elhivatottság, rugalmasság
-Pozitív hozzáállású, eredményorientált személyiség

Leendő kollégánk számára az alábbiakat kínáljuk:
-Rövid időn belül nagy pácienskör
-Kiemelkedő bérezés
-Heti 40 órás munkavégzés
-Hosszútávú munkalehetőség
-Folyamatos szakmai támogatás
-Igényes munkakörnyezet
-Új ismereteket és tudást szerezhetsz a digitális technológia területén
-CAD/CAM technológiával kapcsolatos továbbképzéseken való részvétel

Precíz digitális diagnosztika felállításához az alábbi eszközöket biztosítjuk részedre:
-KaVo OP 3D CBCT
-3Shape Trios Intraoral Scanner
-11db Castellini fogászati kezelőegység”

Munkáltató:
– Denis & Focus Dental Centrum
– Dobozi Kitti
– job@denisdental.com
– +36304479038

Munkaerő igény:
– rezidens, PhD hallgató, diplomás
– német

Honorárium:
fix bérezés

Elküldendő mellékletek:
CV