Munkakör:
– Cikkrögzítő
– Orvosszakmai cikkek elemzése
– otthon végezhető munka

“A ComFit Europe Kft., mely egy magyar székhelyű, orvosszakmai irodalmi adatok figyelésével foglalkozó start-up cég, új kollégákat keres orvosi cikkelemzői/rögzítői pozícióra. A pozíció lényege az orvosi szakmai lapokban megjelenő cikkek elemzése és a belőlük nyert adatok szoftverben való rögzítése.
Szükséges végzettség:
•       orvosi végzettség / ötöd-, illetve hatodéves orvostanhallgató, vagy
•       gyógyszerészi végzettség / ötödéves gyógyszerészhallgató, vagy
•       fogorvosi végzettség / végzős fogorvostan hallgató
Elvárások:
•       megbízható orvosi ismeretek
•       anyanyelvi/kiváló magyar nyelvtudás
•       középfokú angol nyelvtudás (a felvételi angol nyelven zajlik)
•       pontosság
•       megbízható internetkapcsolat
•       alapvető számítógépes ismeretek
Amit ajánlunk:
•       teljesítményalapú bérezés, átlagosan 1250 Ft órabér
•       rugalmas munkavégzés
•       utazás nélkül, teljes egészében otthonról végezhető munka
•       naprakész orvosi ismeretek szerzése
•       nemzetközi csapat
•       részvétel egy európai orvosi adatbázis létrehozásában”

Munkáltató:
– ComFit Europe Kft
– 1149 Budapest, Mexikói út 8.
– Árvay Kriszti
– tutor.hungary@comfit.hu
– +36-20-375-3447

Munkaerő igény:
– egyetemi hallgató, rezidens, PhD hallgató, diplomás
– ÁOK, FOK, GYTK IV., V., VI.
– magyar (anyanyelvi/kiváló), angol (középfok)

Honorárium:
órabér

Pályázati időszak vége:
2021-12-31

Elküldendő mellékletek:
CV