Munkakör:
– Orvos Esztétikai Specialista

“Orvos-Esztétikai kezelések elvégzésére Budán található magán Orvos-Esztétikai központunkba részmunkaidőben vagy teljes munkaidőben heti 20/30/40 órában ORVOST keresünk. Légy részese az esztétikai iparnak egy gyönyörű villában, kiszámítható munkaórákkal, előre fix beosztással egy családias csapat tagjaként. Olyan orvost keresünk, aki szeretné elsajátítani a legújabb szépségipari kezeléseket, szeretne vendégekkel kommunikálni, szeret kezelni, el tud köteleződni minimum 1,5 évre.”

– 1124 Budapest, Sashegyi út 21.
– egyéni

Az álláshoz tartozó elvárások:
– heti 20-40 óra munkavégzési képesség hétköznapokon 8-20:00-ig (szombat délelőtt opcionálisan),
– jó kommunikációs képesség,
– ápolt, esztétikus megjelenés,
– kedves, páciensközpontú hozzáállás,
– általános orvos végzettség (végzősök jelentkezését is várjuk),
– hosszú távra gondolkozás (minimum 1,5 éves időtartamra elköteleződés)

Munkáltató:
– RevitalMed
– Endre Evelin Nóra
– evelinvitee@gmail.com
– 06703213063

Munkaerő igény:
– diplomás
– Angol

Honorárium:
fix bérezés

Elküldendő mellékletek:
CV