Munkakör:
– ORVOSÍRNOK

Az egyetem sürgősségi osztályára keresünk önkéntes hallgatókat ORVOSÍRNOKI-ADMINISZTRÁCIÓS pozíció betöltésére.
Az osztály orvosainak a munkája rengeteg adminisztrációból áll, így hatalmas teher kerülne le a vállukról és több idejük jutna a páciensekre, ha az önkéntesek átvállalnák ezeknek a feladatoknak egy jelentős részét.

Ezzel a pozícióval nagyon sok tapasztalatot tudtok gyűjteni, ami hasznos lesz a jövőben és testközelből látjátok, hogy milyenek a sürgősségis orvosok mindennapjai.

Fontos tudnivalók:
– a betanulás csupán egy 1 órás oktató videó megtekintéséből áll
– az első műszak megkezdése előtt részt kell venni egy fél órás körbevezetésen az osztályon (minden hétvégén van ilyen eligazító)
– 12 órás műszakok vannak: 7:00-19:00 és 19:00-7:00 (maximum 6 órát kell lenni a vörös zónában egy műszakban)
– ezzel az önkéntes munkával is kérvényezhető a B típusú járványügyi ösztöndíj

– 1082 Budapest, Üllői út 78/A (Korányi Klinikai Tömb)
– önkéntes

Munkáltató:
– Semmelweis Egyetem Sürgősségi Betegellátó Osztály
– 1082 Budapest, Üllői út 78/A
– Önkéntes Koordinátorok
– sekksbo.onkentes@gmail.com
– 06302671145

Munkaerő igény:
– egyetemi hallgató

A további kérdéseket és a jelentkezést a sekksbo.onkentes@gmail.comra várjuk.
A jelentkezéshez szükséges név, kar és évfolyam megadása, illetve az e-mail tárgya “orvosírnok jelentkezés” legyen.