Helyszín: Nagyvárad téri Elméleti Tömb, díszterem, Budapest Nagyvárad tér 4.

Dátum: 2022.10.08.

A Semmelweis Egyetem Fogorvostudományi Kar Tanácsa Jubileumi díszoklevelet adományoz a Karon 60 és 50 éve diplomát szerzett fogorvosainak.   A díszoklevelek átadására a Semmelweis Egyetem Fogorvostudományi Kar Tanácsának nyilvános ünnepi ülésén 2022. október 8-án (szombat) 10.00 órakor kerül sor a Nagyvárad téri Elméleti Tömb Dísztermében. (Bp. VIII., Nagyvárad tér 4.)

Nagyvárad téri Elméleti Tömb, díszterem", "startDate":"2022-10-08", "endDate":"2022-10-08", "startTime":"10:00", "endTime":"10:00", "location":"Nagyvárad téri Elméleti Tömb, díszterem", "options":["Apple","Google","iCal","Microsoft365", "MicrosoftTeams", "Outlook.com"], "timeZone":"Europe/Budapest", "iCalFileName":"FOK jubileumi díszoklevél átadó ünnepség", "label":"Naptárba"}

A díszoklevelek átadására a Semmelweis Egyetem Fogorvostudományi Kar Tanácsának
nyilvános ünnepi ülésén 2022. október 8-án (szombat) 10.00 órakor kerül sor a
Nagyvárad téri Elméleti Tömb Dísztermében. (Bp. VIII., Nagyvárad tér 4.)

Vissza az Eseménynaptárba